İphone 6 Jailbreak olmadan uygulama yükleme

Memoxxl

Apple Sever
OS
Windows 10
BR
Chrome 123.0.0.0
Konular
1
Merhabalr iphone 6 kullanıyorum. Google , vodafone yanımda , google authenticator gibi uygulamalara ihtiyacım var . Sürümden dolayı kuramıyorum. Ulaşabileceğim bir apple cihaz ne yazık ki yok yardımlarınızı bekliyorum.

OmeяCaη™

Üye
Apple Sever
Adım
burak
Cihaz
iPhone 11 pro
OS
iOS
BR
Chrome Mobile 123.0.6312.52
Konular
30
Merhabalr iphone 6 kullanıyorum. Google , vodafone yanımda , google authenticator gibi uygulamalara ihtiyacım var . Sürümden dolayı kuramıyorum. Ulaşabileceğim bir apple cihaz ne yazık ki yok yardımlarınızı bekliyorum.
Sanmıyorum. Arkadaşım çünkü eski cihazlardan apple uygulama üeeticileriyle anlaşmalı olduğu için sürüm uyuşmazlığı nedeniyle yüklemek imkansız ., maalesef ..

josepH

Moderatör
Apple Expert
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Cihaz
iPhone 13 pro Max
OS
Windows 10
BR
Chrome 123.0.0.0
Konular
460

bunu deneyin bir.. belki işe yarar ..
  • İlk olarak ihtiyacınız olan şey; indirmek istediğiniz uygulamayı indirebilecek sürümde olan bir başka Apple cihaz ya da;
  • İndirmek istediğiniz uygulamanın daha önce indirildiği bir cihaz. (Uygulamayı silmiş olmanız önemli değildir, daha önce indirilmiş olması yeterlidir.)
  • Ardından güncelleme almayan eski Apple cihaza, güncel ya da uygulamanın daha önceden indirilmiş olduğu cihazın iCloud hesabını giriyoruz.
  • Karşınıza Apple Kimliği Doğrulama Kodu gelecektir.
  • Ekrana gelen hüküm ve koşullar sayfasında Kabul Et butonuna tıklamalısınız.
  • iCloud’ını girdiğiniz cihazın parolasını eski sürüm cihazınıza girmenizi gerektiren bir ibare çıkacak.
  • “iCloud Ayarları Güncelleniyor” yazan bir ekran karşınıza çıkacak.
  • Son olarak AppStore‘a giriş yapmanız gerekmektedir.
  • AppStore’da direkt olarak indireceğiniz uygulamayı aratırsanız yine Satın Alınamıyor Bu iPhone ile Uyumlu Değil hatası ile karşılaşırsınız.
  • AppStore’da en alt kısımda yer alan “Satın Alınanlar” kısmına girin.
  • Sayfanın en üst kısmında “Hepsi/ Bu Cihazda Olmayanlar” seçeneklerini göreceksiniz.
  • “Bu Cihazda Olmayanlar”a girmeniz gerekmektedir.
  • Karşınıza daha önce indirilmiş tüm uygulamalar çıkacak. Bu kısımda indirmeyi planladığınız uygulamayı bulup, indir tuşuna basmalısınız.
  • “Son uyumlu sürümü indirmek ister misiniz?” yazacak, “İndir”e basmanız yeterli.

carlosulo

Apple Sever
OS
Windows 10
BR
Opera 108.0.0.0
Konular
0
Eskiden iTools benzeri bir programla sürüm gereksinimini değiştirip yükleyebiliyorduk ama şuan oluyor mu bilmiyorum. Ya da o programların eski versiyon ipa dosyalarını sideloadly trollstore benzeri bir yöntem ile yüklemeyi deneyebilirsin.

Ayrıca josepH ustanın söylediği yöntemde oldukça mantıklı, deneyerek sonuçlara ulaşmaya çalış, kolay gelsin.

Geri