Çözüldü iPhone 8 şarjdayken ekran kendi kendine basıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Adım
Serkan
Cihaz
İPhone 8
Konular
40
Sürüm
15.1.1
Cihaz
iPhone 8
ekran yan sanayi ve telefoncular ekrandan dediler ama bir sorayım dedim.. sizce ne yapmam gerekli ?

TheLastMohikan

Tecrübeli Üye
Elit Üye
Apple Sever
Adım
Serkan
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 15 Pro
Konular
264
Evet doğrudur eski bir cihaz ve ekran yan sanayi haliyle şarj ettiğinizde cihaza etki ediyor ve ısınma nedeniyle ekranda tuhaf hareketler meydana geliyor.

Cihazı, satıp temiz bir cihaz almanızda fayda var bence.

DeliTurK

Administrator
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,182
Şarj dayıen telefonda çok ısınma meydana geliyor ise Bu da şarj kablonuz be adaptör orijinal değil anlamına geliyor doğru mu?

KS
KS
Adım
Serkan
Cihaz
İPhone 8
Konular
40
Şarj dayıen telefonda çok ısınma meydana geliyor ise bu da şarj kablonuz be adaptör orijinal değil anlamına geliyor doğru mu?

Evet degil maalesef. Demek oluyor ki bu çileyi çekecegime hemen degiştirmek cihazı anladığım kadarıyla

rızabaycan21

Elit Üye
Apple Sever
Adım
Rıza
Cihaz
İPhone X
Konular
57
Evet degil maalesef. Demek oluyor ki bu çileyi çekecegime hemen degiştirmek cihazı anladığım kadarıyla
Aynen hocam durumun var iken telefoncuda değişim talebi et ve yeni bir cihaz üst cihaza geçebiliyor isen geç ekran değişmemiş özellikle

KS
KS
Adım
Serkan
Cihaz
İPhone 8
Konular
40
teşekkür ederim . dikkat edecegim olmadı 8 plus a geçeyim büyük ekranlı sagolun şars ve adaptör orjinal almam şart desenize .

Damla

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,100
teşekkür ederim . dikkat edecegim olmadı 8 plus a geçeyim büyük ekranlı sagolun şars ve adaptör orjinal almam şart desenize .
İlllaha orjinal almanız gerekmiyor MF1 lisanslı Apple’ın verdiği bir sertifika Apple marka değilde 3. Parti üreticilerden MF1 uyumlu şarj ve adaptör alabilirsin arkadaşım

Kemal Kürşat

Visual Basic Studio Developer
Admin
Yönetici
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Apple Sever
Konular
117
Web sitesi
www.trappledestek.com
ekran yan sanayi ve telefoncular ekrandan dediler ama bir sorayım dedim.. sizce ne yapmam gerekli ?
Telefoncular doğru söylemiş yan sanayi kullanmak mecburiyetinde kalırsanız A kalite ürünleri tercih edin en azından bu tür olaylar ile bu kadar sık karşılaşmazsınız. Parçaları orjinali ile veya cihazınızı güncel ürünler ile değiştirmenizde fayda var.

Geri