iPLay To Full Ücretsiz

Damla 

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,093
fb592279cc43ed1c6de6d4b63b7730d9.jpg

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yüklediginiz twekler ile ilgili bir bozulma meydan gelmiş.. icleaner pro açıyoruz.. + Ayar dosyaları filza.. silin .. sonra temizle deyin.. yine olmadı Tweak cleaner pro ile temizlik edip. temiz kurulum ediniz..

Mhrrm

Apple Sever
Konular
0
Ok ilginizden dolayı çok teşekkür ederim

Aslan27

Apple Sever
Konular
1
JAİLBREAK Cihazlar için..
Appstore link: 16.98 TL

Ekli dosyayı görüntüle 5867

Crack ipa : [Gizli içerik]

Ücretsiz

Yükleme:
İpayı filza ile açıp sag üst köşeden yükle deyip bekleyin.. bukadar..

TELEFONDA OLMASI GEREKENLER..

Emeginize saglık

Aslan27

Apple Sever
Konular
1

Ücretsiz

Yükleme:

?

myfranco

Apple Sever
Konular
0
Aslında "Bu gizli içerik için cevap yazmalısınız" olayı forumu şişirmekten başka bir işe yaramıyor. Bazen bakıyorum 10-20 sayfa olmuş, içinde sadece 2-3 tane kullanıcı yorumu var. Gerisi "teşekkürler" yazısı. Bana göre forum mantığına tamamen ters bir durum. Bir soruna ulaşırken, destek almayı çok ciddi şekilde engelliyor. Mesela bu tip konularda biri sorununu yazmaya çalışsa, %90 bunu görmüyor.

Yanlış anlaşılmasın, şahsi fikrimi yazıyorum. 20 seneyi aşkındır forumlarda yazarım, bilgi paylaşırım ve bunun tek bir fayda sağlayacağı nokta görmedim. Bunun yerine teşekkür butonu falan kullanılsa, forum yapısına çok daha uygun olur.

Adım
burak
Cihaz
iPhone 11 pro
Konular
38
Aslında "Bu gizli içerik için cevap yazmalısınız" olayı forumu şişirmekten başka bir işe yaramıyor. Bazen bakıyorum 10-20 sayfa olmuş, içinde sadece 2-3 tane kullanıcı yorumu var. Gerisi "teşekkürler" yazısı. Bana göre forum mantığına tamamen ters bir durum. Bir soruna ulaşırken, destek almayı çok ciddi şekilde engelliyor. Mesela bu tip konularda biri sorununu yazmaya çalışsa, %90 bunu görmüyor.

Yanlış anlaşılmasın, şahsi fikrimi yazıyorum. 20 seneyi aşkındır forumlarda yazarım, bilgi paylaşırım ve bunun tek bir fayda sağlayacağı nokta görmedim. Bunun yerine teşekkür butonu falan kullanılsa, forum yapısına çok daha uygun olur.

ama şuda var okadar tweak atılmış bir tane yorum yok .. tr ediliyor cevriliyor repoya sunuluyor cevap veren bir kişi? bunuda düşünerek yazmak gerek yazık oluyor burda bir emek veriliyor servar parası eklenti parası ..sunucu parası adam sadece bize size sunuyor sadece bir teşekkür etmek cok zor degil adam saatlerce telefonda görüntülü yardım ediyor onlarca kişinin telini kurtarıyor.. tek isteği teşekkür çok gormeyin abi . bence. bu yorumlar googlenin sevdigi bir şey.. ileri gidebilmesi için...

Adım
Çağatay
Meslek
Şöför
Cihaz
iPhone 8 Plus
Konular
94

Örnek 20 Mayıs’ta atılmış bi eylüldeyiz ve beleşi seven milletiz yani aldık bitti .. gereksiz yazmak diyip yazmıyoruz tele bir şey oldumuda yazma gereği arama gereği duyuyoruz. Abi bu bir gerçek yı

17E0E4D4-A688-4525-B71A-96004BB875A9.png

Bu bir emek ama yorum sadece 4 ayda bir tane. Yazık bence desteğimizi yorumlarla vermek onlar için en kıymetlisi oluyor ne çıkar ne vip ne bir istek sünüyorlar. Sadece desteğimiz yorum olsun istiyorlar abi ?

riveryilmaz

Apple Sever
Konular
0
Teşekkürler

myfranco

Apple Sever
Konular
0
ama şuda var okadar tweak atılmış bir tane yorum yok .. tr ediliyor cevriliyor repoya sunuluyor cevap veren bir kişi? bunuda düşünerek yazmak gerek yazık oluyor burda bir emek veriliyor servar parası eklenti parası ..sunucu parası adam sadece bize size sunuyor sadece bir teşekkür etmek cok zor degil adam saatlerce telefonda görüntülü yardım ediyor onlarca kişinin telini kurtarıyor.. tek isteği teşekkür çok gormeyin abi . bence. bu yorumlar googlenin sevdigi bir şey.. ileri gidebilmesi için...
Ben teşekkürü çok görüyorum demedimki. Teşekkür yazmayayım, direk alayım da demiyorum. Bunu başka türlü de yapabiliriz. Mesela "beğen" butonuna bastığında açar bunu. Şimdi rep, beğenme, etkileşim olaylarına girmeyeceğim. Mesela ben bu konuda bir sorun yaşadım, bu başlıkta sorunumu belirttim. Dürüst konuşalım, kaç kişi sayfa sayfa dolaşıp, derdi var mı birinin diye bakacak? Başka bir konu 30 sayfa olabilir, sorunun olduğunda kimse cevaplamaz çünkü kimse 30 sayfa dolaşmaz.

Ben ne zamandır forumlarda yazmıyordum açıkcası. Buradaki yöneticilerin tavrı yüzünden üye oldum. Emeklerine sağlık tabiki.

Umarım ne demek istediğim anlaşılmıştır.

myfranco

Apple Sever
Konular
0
Örnek 20 Mayıs’ta atılmış bi eylüldeyiz ve beleşi seven milletiz yani aldık bitti .. gereksiz yazmak diyip yazmıyoruz tele bir şey oldumuda yazma gereği arama gereği duyuyoruz. Abi bu bir gerçek yı

Ekli dosyayı görüntüle 5897

Bu bir emek ama yorum sadece 4 ayda bir tane. Yazık bence desteğimizi yorumlarla vermek onlar için en kıymetlisi oluyor ne çıkar ne vip ne bir istek sünüyorlar. Sadece desteğimiz yorum olsun istiyorlar abi ?
İşte bu yapılan yorum değil. O konuda görüş belirtmek, uygulamayı kullanıp iyi ve kötü yönlerini yazmak, birinin sorunu olduğunda ona cevap yazmak etkileşim oluyor. "tşk" yazıp geçmek değer verildiğini göstermiyor. Sadece istediğimizi almak için bırakmak zorunda olduğumuz bir iz.

dalgaland

Apple Sever
Konular
0
"Çevirici cihaz algılanmadı veya seçilmedi!
Lütfen UPnP/DLNA cihazlarınızı açın ve tekrar deneyin"
diye bir ibare çıkıyor, yapılması gereken nedir acaba?

Onur

Apple Sever
Konular
0

Ücretsiz

Yükleme:

?

Geri