Soru Kurmuş olduğum tweak kalkmıyor 418 hatası veriyor

badleyos

Apple Sever
Konular
26
Sürüm
15.8.2
1719152301223.png
kurmuş olduğum tweak kalkmıyor nasıl kaldırabilirm.

Damla

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,100
  • SnowBoard 1.2.94 ~ Beta 2 + SnowBoard Respring Uzantısı + SnowBoard Ayarları Simgeleri Uzantısı yüklü olmalı
  • Depodan yükleyin

Sonra keltırmeyı deneyin

KS
KS

badleyos

Apple Sever
Konular
26
  • SnowBoard 1.2.94 ~ Beta 2 + SnowBoard Respring Uzantısı + SnowBoard Ayarları Simgeleri Uzantısı yüklü olmalı
  • Depodan yükleyin

Sonra keltırmeyı deneyin
bu eklenti havoc eklentisi snowboradı kurmayı denedim olmadı maalesef safe moda alıp denesem nasıl olur.

rızabaycan21

Elit Üye
Apple Sever
Adım
Rıza
Cihaz
İPhone X
Konular
57
Bu eklenti havoc eklentisi snowboradı kurmayı denedim olmadı maalesef safe moda alıp denesem nasıl olur?

Uyumsuz TWEAKS yüklü olduğu için safe moda alıyordur. TWEAKS pasif dip Jailbreak yapıp tekrar kaldırmayı dene?

KS
KS

badleyos

Apple Sever
Konular
26
Uyumsuz TWEAKS yüklü olduğu için safe moda alıyordur. TWEAKS pasif dip Jailbreak yapıp tekrar kaldırmayı dene?
safe moda almıyor ben satella satın almayı denedim aldı sonra filzadan kurdum yeniden olmuş mu diye sileo üzerinden kontrol etiim. olmmaş kaldırmak için takılıp kalıyor kaldırmıyoor.

Alper Türk

Yönetici
Moderatör
Apple Expert
Adım
Alper
Cihaz
İPhone 12 Pro
Konular
414
Safe moda almıyor ben satella satın almayı denedim aldı sonra filzadan kurdum yeniden olmuş mu diye sileo üzerinden kontrol etiim. Olmmaş kaldırmak için takılıp kalıyor kaldırmıyoor.

Yüklediginiz twaklerin belirli bir bagımlılık listesi vardır. Deb şeklinde yüklemeyin ve yüklerken bagılılıklarla beraber çalıştığı için biri eksik yüklenirse sorun verir kaldrırken güncelleme işareti veya kırmızı hata veirr.

Telefonu kapatın açın Jailbreak etmeden önce Tweak'leri pasif edip oyle Jailbreak ederek Tweak'leri kaldırmayı deneyin.
Olmadı video olarak @DeliTurK anlatım yapacaktır

DeliTurK

Administrator
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,182
Şunu belirten bir mesaj alıyor iseniz: Error 418

Bu hesap ile oturum açmadığınız duumdan kaynaklı olur. Özellikle havoc reposunda

Bu muhtemelen Havoc'ta oturum açmadığınız veya yanlış Havoc hesabına oturum açtığınız anlamına gelir.
Havoc oturum açmak için “Ana Sayfa” sekmesine gidin “Mağazalar”a tıklayın “Havoc”u tıklayın
Zaten oturum açtıysanız "Oturumu Kapat"ı tıklayın ve ardından tekrar "Havoc"u tıklayın

Giriş istemlerini takip edin
Giriş yaptıktan sonra indirmeye çalıştığınız paketi satın alma listenizde gördüğünüzden emin olun. Bunu yapmazsanız doğru hesapta oturum açana kadar yukarıdaki adımları tekrarlamalısınız.

Geri