legizmo jupiter

mesutdinler

Üye
Apple Sever
Konular
1
Açıklama. Legizmo 'Jüpiter', watchOS 1.0 çalıştıran Apple Saatlerini iOS 13 veya daha yeni sürümlerde watchOS 8.6'ya kadar eşleştirmenizi sağlamak için tasarlanmıştır. Legizmo uygulaması kurulum sürecinde size yol gösterir ve üç temel özellik sunar:
Bu yapı aşağıdaki yeni özellikleri ekler:

• Eşleştirme Desteği artık watchOS 8.5 ve daha yeni sürümlerle uyumludur. Bu desteğin watchOS 8.x serisinin geri kalanı için sürmesi bekleniyor.
  • watchOS 8 için Ekran Görüntüleri Desteği düzeltmesi artık mevcut. Saatinizde ekran görüntüsü alma özelliğini geri yüklemek ve bunların iPhone'unuzda görünmesini sağlamak için bunu etkinleştirin.
  • "Etkin Eşleştirilmiş Saati Kontrol Et" özelliği artık "watchOS Güncellemelerini Kontrol Et" seçeneğine sahiptir. Bu, keşfedilen bir watchOS güncellemesinin mevcut Legizmo sürümünüzle uyumlu olup olmadığını size söyleyecektir.
  • Uygulama, eşleştirilmiş birden fazla Saati olan kullanıcılar için artık ilgili işlemlerde cihaz adınıza başvuruyor
  • Legizmo, gizlilik için uygulama içinde alınan tüm ekran görüntülerinde cihaz adınıza yapılan referansları otomatik olarak boşaltacaktır.
Bu yapı aşağıdaki düzeltmeleri içerir:
  • Legizmo'nun Kısayol Desteği düzeltmesini yüklü değilken yanlış bir şekilde yüklü olarak bildirmesine neden olabilecek bir sorunu giderir
  • Legizmo uygulamasındaki bazı işlemlerin bir hata durumunu doğru bir şekilde belirlemesine, ancak kullanıcıya yanlış mesajı göstermesine neden olabilecek bir sorunu giderir
Bu yapı aşağıdaki geliştirmeleri içerir:
  • Destek dosyalarının standartlara uygunluğunu iyileştirir
  • Uyumluluk Düzeltmeleri ekranı artık yüklenen tüm düzeltmeleri gösteriyor, ancak Legizmo kaldırılmasını öneriyor. Önceden, bu kullanıcı tarafından görülmüyordu
Deb.
Hidden content
Bu içeriği görebilmeniz için bu konuyu beğenmeniz gerekmektedir.

1653293066032.png1653293074366.png

Ekli dosyalar

• ÏÎÑËÅÄÍßß+lunotech11.legizmo.jupiter_3.2_iphoneos-arm (1).deb
    396.6 KB · Görüntüleme: 61
  • Legizmo Kincaid 4.1.deb
    480.1 KB · Görüntüleme: 4
Moderatör tarafında düzenlendi:

hknkzn

Üye
Apple Sever
Konular
7
İlk iwatch um var, bana uyar mi hocam ?

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,154
konu düzenlenmişir.

hknkzn

Üye
Apple Sever
Konular
7
Sıfırlayıp denedim ama bende bi değişiklik yok

eko1.3

Apple Sever
Konular
0
Son sürüm için deb var mı?

Cordobez

Üye
Apple Sever
Konular
0
iPhone ios 14 jailbreakli olduğu için yeni versiyon apple watch kullanamıyorum. Legizmo’nun yeni versiyonu işe yarar mı acaba?

Cordobez

Üye
Apple Sever
Konular
0
iPhone ios 14 jailbreakli olduğu için yeni versiyon apple watch kullanamıyorum. Legizmo’nun yeni versiyonu işe yarar mı acaba?

Legizmo kincaid 4.0 versiyonu istiyor. Kredi kartıyla Satın almaya çalışıyorum ama Türkiye seçeneği çıkmıyor. Deb versiyonu olan var mı?

Stdrms

Apple Sever
Konular
0
Sonrasinda uyeligi iptal edebiliyorsunuz.
İnternette deb dosyasi mevcut, buraya eklemek serbest mi bilemedim, mail birakirsaniz yollayayim.

Mert Kaya

Apple Sever
Konular
0
İnternette deb dosyasi mevcut, buraya eklemek serbest mi bilemedim, mail birakirsaniz yollayayim.
mertkaya1215@hotmail.com
Bırakabilirsen çok iyi olur ve ek olarak ben farkli bir yerden deb dosyasi buldum yukledim ama bir hata aldim watchos 9.1 icin uygun degildir diye sonradan apple watch ile bagladim bildirimler vs geliyor ama resimleri eşleyemiyorum sizde de böyle bir sorun var mi?

Stdrms

Apple Sever
Konular
0
mertkaya1215@hotmail.com
Bırakabilirsen çok iyi olur ve ek olarak ben farkli bir yerden deb dosyasi buldum yukledim ama bir hata aldim watchos 9.1 icin uygun degildir diye sonradan apple watch ile bagladim bildirimler vs geliyor ama resimleri eşleyemiyorum sizde de böyle bir sorun var mi?
yeni yukleme firsati buldum, henuz bi sorun olup olmadigini anlayamadim, size mail ile iletiyorum.

Mert Kaya

Apple Sever
Konular
0
internetten bir deb dosyasi buldum legizmoyu yukledim her sey guzel calisiyor ama fotograflari eşleyemiyorum elimdeki cihazlar ios 15.7.1 ve apple watch se watchos 9.1 herhengi bir şey yapabilirmiyim

Mert Kaya

Apple Sever
Konular
0
watchos 9 için bunu yükleyiniz..
Çok teşekkür ederim daha önce didgim gibi bir tane deb dosyasi yukledim ve her sey ise yariyor hemen hemen bir resim eşleyemedim bu arttiginiz ipa dosyasinda resim esleyebiliyormuyuz kullandiniz mi? Ve tekrardan teşekkür ederim

Geri