Rehber LocaliAPStore Desteklenen Uygulama ve Oyun Listeleri 2020 Güncel

Teşekkürler

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

benim denediğim çogu uygulamada hata veriyor hepside orda olan uygulamalar

Real racin 3 de çalışmıyor şöyle yaptım appstore+ ile rr3 october ayı olan versiyonununindirip onda yaptım yapacağımı 3 gb bir güncelleme aldı oyun içinden sürüm güncellenmedi fakat baktığımda son sürümün içeriğini kurmuş ve oynrkende hile aktif devam yani aslında güncellemiş oluyor ea game ayağına sıkmış resmen Tüm satın almlar aktif appstoreden güncelleme alsa hile çalışmazdı . Six gun oynayanlr için ise şöyle yaptım cokernutx den aratıp eski sürümünü kuruyor am hileli silmeden hemen appstoreden güncelledim üstüne hike sınırsın ama wifi kapalı iken bir görev yapıp güncelleyin yoksa paralar yüklenmez Sim city içinde aynı şey geçerli bu şekilde yürürseniz bir çok oyunu halledersiniz birazda dlg memory kullanın çoğunda çalışır örneğin rthd de şevel atlamak için dlg ile çok kolay yolu var 40 levele 1 dk geldim gibi vs

Evet maalesef uygulamalar güncelleme aldıkca açıkları kapatıyorlar en basit örnek subway surf eskiden yeni güncelleme gelsinde karakterleri alalım diye beklerdik şimdi olmuyor paralı olanlarda

Bro eski sürümü kur hileni yap güncelle

Teşekkürler

Tennis Clash çalışmıyor
O oyun anlık online yani online olan oyunlarda hile olur fakat o oyun direk sunucuya bağlı hile yaptım onda fakat geri gidiyor paralar ona hile data state ile yapılır iosgod yapıyor ama ücretli üyeliği

Çoğu uygulamalar artık işe yaramıyor her güncellemede kapatıyorlar

Çoğu uygulamalar artık işe yaramıyor her güncellemede kapatıyorlar
Çünkü hilenin çalışma prensibi belli bir yazılımı destekliyor yeni nesil uygulamaların içerikleri değişti haliyle çalışmıyor tek kaynak odaklı çalışmıyor çünkü yeni yazılanlar satın alımları

teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri