MAC OS IP Scanner Pro 2020 Edition

Kemal Kürşat 

Visual Basic Studio Developer
Admin
Yönetici
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Apple Sever
Konular
107
Ağınızdaki tüm sistemlerin MAC ve IP adreslerini hızlı bir şekilde bulmak için kurumsal yazılım

macipscannerpro kutu-350

• MAC IP Araması: ağınızdaki tüm sistemlerin MAC ve IP adreslerini bulun
  • Daha Hızlı Tarama: tüm yerel ağı (256 * 256 Ana Bilgisayar veya *. *. 0,0 / 16) birkaç dakika içinde tarayın
  • Dosya Alan Adı / IP Listesi Taraması: dosyadan yalnızca bilinen ana makineleri tarayarak zaman kazanın
  • Elektrikli El Aletleri: Ping, Tracert, RDP, FTP vb. Araçları kullanarak ayrıntılı analizler yapın
  • Otomasyon: tüm MAC IP taramalarınızı periyodik olarak planlayın
  • E-posta Tarama Raporu: E-postanıza otomatik olarak tarama raporu alın
  • Komut Satırı Sürümü: komut dosyalarına kolayca entegre edin veya otomasyonda kullanın
  • Veritabanı Deposu ve Denetimi: her tarama sonucunu veritabanına otomatik olarak depolar (kurulum gerekmez)
  • Taşınabilir Ayarlar: taşınabilir ayarlarla bir bilgisayardan diğerine kolayca geçiş yapın
  • Tarama Raporu: tam tarama raporunu HTML, CSV, XML, JSON veya SQLite dosyasına kaydedin / yedekleyin
  • Portable Unlimited Edition: USB diskten kurulum veya aktivasyon olmadan çalıştırın
  • Desteklenen İşletim Sistemi: Tüm Windows 32 bit / 64 bit platformlar (10/8/7 / Vista / XP, 2019/2016/2012/2008/2003)
Tüm sistemlerin MAC ve IP adreslerini 3 Basit Adımda bulun
Adım 1: Yazılımı Yükleyin

2. Adım: Ağı tek bir tıklamayla tarayın

Adım 3: Tarama Raporunu Dosyaya Kaydetme

Tüm Ağın Hızlı ve Akıllı Taraması
Bulunan her sistem için IP adresini, MAC adresini, ana bilgisayar adını ve üreticiyi gösteren tüm ağın MAC ve IP aramasını birkaç dakika içinde gerçekleştirin.
windowskeyfinder_feature_externaldisk

automation1.jpg

E-posta Bildirimi ile Tam Otomasyon
Günlük / haftalık MAC IP taramanızı e-postanıza teslim edilen eksiksiz raporla tam olarak otomatikleştirerek değerli zamanınızdan tasarruf edin

Raporu Birden Çok Biçimde Tarama
HTML, CSV, XML, JSON veya SQLite gibi istediğiniz biçimlerde MAC IP tarama raporu oluşturun.
report-ssl-certificate-scan.jpg

database-ssl-certificate-scan.jpg

Otomatik Veritabanı Deposu
Otomatik Veritabanı Deposu özelliği, herhangi bir üçüncü taraf veritabanı sunucusunun kurulumuna veya kurulumuna gerek kalmadan her tarama sonucunu otomatik olarak Veritabanında depolamanıza yardımcı olur.

Sizin için Temel Özellikler ve Avantajlar
MAC IP Scanner Pro'nun diğer özelliklerden bazılarını ve avantajlarını aşağıda bulabilirsiniz

AKILLI MAC IP ARAMASI
Akıllı tarama ile ağınızdaki tüm sistemlerin MAC ve IP adreslerini bulun
MAC IP TARAMASININ OTOMASYONU
MAC IP taramasını günlük veya haftalık olarak otomatik olarak zamanlayarak zaman kazanın
SWIFT TARAMA İŞLEMİ
Tüm ağın MAC IP taramasını birkaç dakika içinde bitirin
E-POSTA TARAMA RAPORU
E-postanıza gönderilen MAC IP taramasının tam raporunu alın
TAŞINABİLİR SINIRSIZ PC
kurulum veya aktivasyon olmadan doğrudan USB diskten sınırsız PC'de çalıştırın
ELEKTRİKLİ EL ALETLERİ
Ping, Tracert, RDP, FTP vb.Gibi araçları kullanarak ayrıntılı sistem analizi yapın.
TARAMANIZI ÖZELLEŞTİRİN
Çeşitli tarama seçeneklerini kolayca değiştirmek için ayarlar paneli
DOSYA ALAN ADI / IP LİSTESİ TARAMA
Bilinen ana makinelerin Dosya tabanlı Alan / IP Listesi taramasını kullanarak zaman kazanın
VERİTABANI MAĞAZASI
Her tarama sonucunu otomatik olarak veritabanına depola
KOMUT SATIRI SÜRÜMÜ
Otomasyon ve Komut Dosyalarınızla Entegrasyon için Mükemmel
TEK TIKLA AĞ TARAMASI
Tek seferde ağınızın MAC Aramasını (256 * 256 Ana Bilgisayar veya *. *. 0.0 / 16) gerçekleştirin
TAŞINABİLİR AYARLAR
taşınabilir ayarlarla bir bilgisayardan diğerine kolayca geçiş yapın
DENETİM İÇİN MÜKEMMEL
Tüm MAC Tarama Sonuçlarına Sahip Yerel Veritabanı ile Her Zaman Denetim Gerçekleştirin
TAŞINABİLİR SINIRSIZ ÜRETİM
Kurulum veya aktivasyon olmadan USB diskten çalıştırın
HTML / CSV / XML / JSON RAPORU
HTML, CSV, XML veya JSON biçiminde tam tarama raporu oluşturun

Hidden content
Bu içeriği görebilmeniz için bu konuyu beğenmeniz gerekmektedir.

Emeğine sağlık

Güzel paylaşım Emeğine sağlık

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri