MediaBoxHD- (ŞİMDİ GÜNCELL TAM VIP) Reklam kaldırma, kısıtlama + gizlilik yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teşekkürler arkadaşlar.. reprovision yüklü olsun derim size.. ozaman mediabox gitmiyor

emeğinize sağlık deneyelim bakalım

Kaynak: Uygulama için

anki çalışma paket kimlikleri:

mediaboxhd.net.mediabox

mediaboxhd.event.2

İle uyumlu:

Tüm jailbreak yapılmış cihazlar iOS 9.0-13.5.1 (A12 + A13 dahil)

Hack Özellikleri:

1.) Reklam kaldırma (Afişler, video reklamlar, vb.)

2.) Turbo Modu - Hücresel kullanırken, belirli bir süre açık kaldıktan sonra veya başka bir nedenle bant genişliği kısıtlaması yok; en hızlı indirme / akış (ücretli VIP akışlarının yanı sıra).

3.) Gizlilik Koruması: Aygıt kimliği (UUID + IDFA), WiFi, Bluetooth ve MAC adresi gizli ve toplanmamaları gereken daha fazla bilgi. (Telefon numaranız gibi!) Not: Kullanıcı verileriyle ne kadar oynadıklarına bakarken rahatsız oldum ve% 100 özel olduğunu garanti edemiyorum. Yine de bu tweak ile çok daha özel.

Mediabox İPA: 2.4.4.2 sürümü

kurduğunuzda açın ve günceleyin deyin.. ikinci mediabox masa üstüne gelecek eskiyi silin.. sonra alttaki iki dosyayı uygulayın...

• Henüz sahip değilseniz Apps Manager'ı ( Trappledestek Repo) yükleyin.

Ardından Filza'daki crack dosyasına gidin, “Aç” ı seçin ve “Diğer” e basın; “Uygulama Yöneticisine Kopyala” için bir seçenek göreceksiniz
    Bir kez Apps Manager'ı açar ve "yedeği geri yükle deyin... Şimdi tam VIP erişimi sağlamış oldunuz.

Elinize sağlık müthiş olmuş

Bir kaç gün sonra profil güvenme hatası veriyor yine malesef

Programa girip güncelle deyince şu anda güncellenemiyor diyor

Serttifika ve profil sorunu yüzünden... İPA eklendi ve açıklama yapıldı... Reprovision yüklü olmalı appsync yüklü olmalı

Ekli dosyayı görüntüle 10341Ekli dosyayı görüntüle 10342Ekli dosyayı görüntüle 10343Ekli dosyayı görüntüle 10344

Konu başında eklenen ipa yı indirdim kurdum. Sonra açtım güncelle diyince güncelleyemedi. Kaldırdım tekrar kurdum bu sefer reprovision ile imzalayıp denedim yine güncelleyemedi neden olabilir? Bir de tam vip için crack var bu güncellenince yüklenecek olan mediabox için dimi ben güncelleyemediğim için app manager da mediabox yüklü değil diyor sanırım

Konu başında eklenen ipa yı indirdim kurdum. Sonra açtım güncelle diyince güncelleyemedi. Kaldırdım tekrar kurdum bu sefer reprovision ile imzalayıp denedim yine güncelleyemedi neden olabilir? Bir de tam vip için crack var bu güncellenince yüklenecek olan mediabox için dimi ben güncelleyemediğim için app manager da mediabox yüklü değil diyor sanırım
Tamam sorunum çözüldü mediaboxhd nin kendi sitesinden uygulamayı indirdim app managerdan paylaştığınız cracki geri yükledim ardından da deb. İ yükledim sıkıntısız çalışıyor

elinize sağlık. foruma yeni geldim umarım sorunsuz çalışır

te
Kaynak: Uygulama için

anki çalışma paket kimlikleri:

mediaboxhd.net.mediabox

mediaboxhd.event.2

İle uyumlu:

Tüm jailbreak yapılmış cihazlar iOS 9.0-13.5.1 (A12 + A13 dahil)

Hack Özellikleri:

1.) Reklam kaldırma (Afişler, video reklamlar, vb.)

2.) Turbo Modu - Hücresel kullanırken, belirli bir süre açık kaldıktan sonra veya başka bir nedenle bant genişliği kısıtlaması yok; en hızlı indirme / akış (ücretli VIP akışlarının yanı sıra).

3.) Gizlilik Koruması: Aygıt kimliği (UUID + IDFA), WiFi, Bluetooth ve MAC adresi gizli ve toplanmamaları gereken daha fazla bilgi. (Telefon numaranız gibi!) Not: Kullanıcı verileriyle ne kadar oynadıklarına bakarken rahatsız oldum ve% 100 özel olduğunu garanti edemiyorum. Yine de bu tweak ile çok daha özel.

Mediabox İPA: 2.4.4.2 sürümü

kurduğunuzda açın ve günceleyin deyin.. ikinci mediabox masa üstüne gelecek eskiyi silin.. sonra alttaki iki dosyayı uygulayın...

• Henüz sahip değilseniz Apps Manager'ı ( Trappledestek Repo) yükleyin.

Ardından Filza'daki crack dosyasına gidin, “Aç” ı seçin ve “Diğer” e basın; “Uygulama Yöneticisine Kopyala” için bir seçenek göreceksiniz
    Bir kez Apps Manager'ı açar ve "yedeği geri yükle deyin... Şimdi tam VIP erişimi sağlamış oldunuz.

desekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni Mesajlar

Geri