Photomath

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Konular
1,171
Daha fazla  
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Dünyanın en çok kullanılan matematik öğrenme kaynağı ile matematik problemlerini nasıl çözeceğinizi, ev ödevlerini kontrol etmeyi öğrenin ve yaklaşan sınavlara ve ACT/SAT'lere çalışın. Her ay 100 milyondan fazla indirme ve milyarlarca soru çözümü!
NASIL ÇALIŞIR

Cihazınızın kamerasını kullanarak anında yazdırılan metni VE elle yazılmış matematik problemlerini tarayın veya bilimsel hesap makinemizle denklem yazın ve düzenleyin. Photomath her matematik problemini basit, anlaşılması kolay adımlara böler, böylece temel kavramları gerçekten anlayabilir ve güvenle cevaplayabilirsiniz.

TEMEL ÖZELLİKLER

Ders kitabı tarama (yazdırma) VE elle yazısıyla yazılmış sorular
Bilimsel hesap makinesi
Her çözüm için adım adım açıklamalar
Çoklu çözme yöntemleri
30 + dil desteği
Etkileşimli grafikler

1706987377506.png1706987434507.png1706987452243.png

İPA:
Hidden content
Bu içeriği görebilmeniz için bu konuya yanıt vermeniz gerekmektedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eline sağlık abim 👍

Teşekkkürler ☺️

Dünyanın en çok kullanılan matematik öğrenme kaynağı ile matematik problemlerini nasıl çözeceğinizi, ev ödevlerini kontrol etmeyi öğrenin ve yaklaşan sınavlara ve ACT/SAT'lere çalışın. Her ay 100 milyondan fazla indirme ve milyarlarca soru çözümü!
NASIL ÇALIŞIR

Cihazınızın kamerasını kullanarak anında yazdırılan metni VE elle yazılmış matematik problemlerini tarayın veya bilimsel hesap makinemizle denklem yazın ve düzenleyin. Photomath her matematik problemini basit, anlaşılması kolay adımlara böler, böylece temel kavramları gerçekten anlayabilir ve güvenle cevaplayabilirsiniz.

TEMEL ÖZELLİKLER

Ders kitabı tarama (yazdırma) VE elle yazısıyla yazılmış sorular
Bilimsel hesap makinesi
Her çözüm için adım adım açıklamalar
Çoklu çözme yöntemleri
30 + dil desteği
Etkileşimli grafikler

Ekli dosyayı görüntüle 12479Ekli dosyayı görüntüle 12480Ekli dosyayı görüntüle 12481

iPA:
[Hidden content]
Şifre:
trappledestek.com

Elinize sağlık.

Moderatör tarafında düzenlendi:
8.3.5.0 SÜRÜMÜNE GÜNCEL EDİLMİŞTİR. link yenilenmiştir.

Geri