Prysm Türkçe

Konular
1,091
Daha fazla  
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Tweak : Prysm Free
Açıklama :
İOS için zengin özelliklere sahip bir kontrol merkezi.
Özellikleri:
Modüller:

Prysm, ayarlar sayfasından kaldırılıp yeniden sıralanabilen birkaç modül içerir.
Mevcut modüller şunları içerir:
  1. Bağlantı değiştirir.
  2. Parlaklık ve Ses kaydırıcıları.
  3. Hızlı erişim değiştirir.
  4. Medya widget'ı.
  5. Hava koşulları.
  6. Daha fazlası çok yakında.

Repo :
Sürüm: 1.9
Çeviri : @onderazazi
Düzenleme: @Damla
Uyumluluk : IOS 11.0 - 14.3
KISITLAMA (LAR)Ücretsiz

3226350435fa0e9c70c492441deac0cf.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
1.2 versiyonu repomuza eklenmiştir..

Prysm kullanıyordum. Reponuzdan Türkçe yükledikten sonra ControlCenter hiç bir şekilde açılmıyor. Aslında şunu fark ettim ControlCenteri için yukarı cektigimde CC geliyor ama gözükmüyor çünkü başka bir şey yapmak istedigimde ekrana iki kere dokunmak zorunda kaliyorum.. İlginç:unsure:

Türkçeleştirme başarılı.Emeğinize sağlık (y)

Prysm kullanıyordum. Reponuzdan Türkçe yükledikten sonra ControlCenter hiç bir şekilde açılmıyor. Aslında şunu fark ettim ControlCenteri için yukarı cektigimde CC geliyor ama gözükmüyor çünkü başka bir şey yapmak istedigimde ekrana iki kere dokunmak zorunda kaliyorum.. İlginç:unsure:

olmaması gerekiyor cihazınız nedir

iPhone 6 sürüm 12.2
Packix reposundan yükledim tekrardan sorunum çözüldü.:rolleyes:

packix yeni sürümü geldi bizdeki bir sürüm düşük versiyonu.. yeni versiyon yüklenecek kısa sürede.. belkide yeni sürümüyle eski cihazlardaki sorun çözülmüş olabilir..

• Like
Tepkiler: osy

Merhaba bende uzun zamandir kullaniyorum ama bir problem yok prsym ayarlarinda sunum hareketlerini stok olarak degistirirseniz problem kalmiyacagini dusunuyorum Bu ayar seciliyse hala sorun devam ediyorsa baska tweak ile çakışma olabilir. Control centeri etkileyecek bi tweak varmi kontrol etmenizi rica ederim

Lisanslı almıştım sadece dil yaması var mı acaba?

Favoriye ekledim

Sürüm: 1.8.1 repomuzda güncel edilmiştir.

Yeni versiyon gelmiş türkçe yapabilirseniz teşekkürler

teşekkür türkçe de hoş olmuş

1.8.4 gelmiş malum işte bekliyoruz:)

Sürüm: 1.8.5 repomuzda güncel sürüme gelmiş ve sorunsuz çalışmaktadır

Teşekkürler indirdim

Sürüm: 1.9 repomuzda güncel edildi

Yeni Konular

Geri