PUBG oynayanlarda açma sorunun çözümü?

Ban sürenin bitmesini beklemen gerek yada başka hesap aç

Hayır Hayır Benim dediğim senin bize gönderdiğin bu resimdeki şeylerin üstüne tıkladığımda ayar menüsü geliyor ve true , vb seçenekler var. Bunlardan seçmemiz gereken birşey var mı? Çünkü söylediğin packi kurdum etkinleştirdim ve oyuna hiçbir etkisi olmadı belki ayarlarından değiştirmemiz mi gerekir bunu soruyorum B42AADF4-5AEC-4760-A393-7D34C9DE8FBD.jpeg

Hayır Hayır Benim dediğim senin bize gönderdiğin bu resimdeki şeylerin üstüne tıkladığımda ayar menüsü geliyor ve true , vb seçenekler var. Bunlardan seçmemiz gereken birşey var mı? Çünkü söylediğin packi kurdum etkinleştirdim ve oyuna hiçbir etkisi olmadı belki ayarlarından değiştirmemiz mi gerekir bunu soruyorum Ekli dosyayı görüntüle 8715
Ayara gerek yok kanka

Hayır Hayır Benim dediğim senin bize gönderdiğin bu resimdeki şeylerin üstüne tıkladığımda ayar menüsü geliyor ve true , vb seçenekler var. Bunlardan seçmemiz gereken birşey var mı? Çünkü söylediğin packi kurdum etkinleştirdim ve oyuna hiçbir etkisi olmadı belki ayarlarından değiştirmemiz mi gerekir bunu soruyorum Ekli dosyayı görüntüle 8715
Ama shadow yada abypass va gibi bypass tweak leri varsa ordan pubg yi kaldır

Repo adreslerini de yazsaydınız keşke.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

10 dakikalık sürekli ban yiyorum. Çözümü bulan arkadaşlar yaedımcı olursa sevinirim.

10 dakikalık sürekli ban yiyorum. Çözümü bulan arkadaşlar yaedımcı olursa sevinirim.

Fly jb kullanıyorum sürekli de oynuyorum sıkıntı yaşamadım hiç

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yeni Konular

Geri