Rocket For Instagram

Sorun bu

Ekli dosyalar

• F71B49BA-EFC3-4066-9A1D-216579002A91.png
    F71B49BA-EFC3-4066-9A1D-216579002A91.png
    286.3 KB · Görüntüleme: 31
Rocket for instagram daki reklamları kaldırmanın bir yolu var mi?

Tapatalk ile iPhone 11 pro iOS 13.3.1 Uncover jailbreak telefonumdan gönderildi.

Rocket for instagram daki reklamları kaldırmanın bir yolu var mi?

Tapatalk ile iPhone 11 pro iOS 13.3.1 Uncover jailbreak telefonumdan gönderildi.
Evet ayarlar menüsünden girererek yapacaksınız .. Rocket settings ve en alttakini seçeceksiniz

Evet ayarlar menüsünden girererek yapacaksınız .. Rocket settings ve en alttakini seçeceksiniz

Teşekkür ediyorum oldu. Reklamlar kalktı. Ama son sürüm güncellenmemiş daha..

Sürüm: 3.7.18k repomuzda güncel edilmiştir.. reklamsızdır

Elinize sağlık ama bana güncelleme gelmedi halen 17 gözüküyor. Repo da.

geldi şimdi.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Merhaba, bu instagram konusu ile ilgili bir şey soracağım. benim sorunum şu, telefonum iphone 12 pro ios 14.3, instagram için hangi tweaki yüklesem sorun oluyor hatta instagram için kurduğum tweakleri kaldırıyorum yinede sorun oluyor instagramda, tweaki kaldırıyorum instagram çalışıyor ancak sorunlu çalışıyor, bende choicy tweaki kurulu oraya girip jailbreak instagramı görmesin diye orada disable tweak injection açıyorum instagramı normal çalışıyor o zaman. böyle sorunu olan başka biri varmı yoksa bu sadece bendemi var, yada sebebi ne olabilir? not instagram için kurduğum tweak crack değil ücretini ödeyip satınaldığım bir tweak, bu arada instagram için olan bir kaç farklı tweakle denedim ama sonuç değişmedi. konuyla ilgili bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim. Teşekkürler

Sürüm: 3.7.26 repomuza güncel edilmiştir.