rootlessJB4 iOS 12.0 - 12.4.7 Jailbreak Yapma Kılavuzu [A7 - A11]

Konular
470
Daha fazla  
Cihaz
iPhone 13 pro Max
rootlessJB4, iOS 12.0 - 12.4.7 sürümleri için yeni bir semi-untethered bir jailbreak yayınladı.

Destek
  • A7-A11
  • iOS 12.0 - 12.4.7
Bilgisayar Üzerinden AltSigner Aracılığıyla Jailbreak Yapma

1.Adım:
AltSigner'ı indirin ve bilgisayarınıza kurun. Ardından Jailbreak aracını indirin.

2.Adım: iTunes'un en yeni sürümünü yükleyin.

3.Adım: Cihazınızı bağlayın ve AltSigner'ı açın.

4. Adım: Apple kimliğinizi ve parolanızı girin.

1595054337520.png

5. Adım: Cihazınızı bilgisayara bağladığınızda, programa cihazınızın UDID kodu otomatik olarak gelecektir.

1595054357086.png

6.Adım: İmzalamak istediğiniz IPA dosyasını Gözat'ı tıklayarak seçin.

7.Adım: "Start" a tıklayın ve imzalama işleminin tamamlanmasını bekleyin. Bu işlem birkaç dakika sürebilir, lütfen sabırlı olun. Eğer failed olursa birkaç kere daha ''Start''a basıp denemenizi tavsiye derim.

8.Adım: Apple Kimliğinizde İki Faktörlü Kimlik Doğrulama açıksa, ek olarak Apple tarafından sağlanan altı basamaklı bir doğrulama kodunu programa girmeniz gerekir.

1595054376076.png

1595054402107.png

9.Adım: İmzalama işlemi tamamlandıktan sonra, aşağıdaki listede başarıyla imzalanan IPA dosyasını görebilirsiniz.

Ekran Alıntısı2.PNG

10.Adım: Uygulamanın yanındaki klasör ikonuna tıklayıp imzalı IPA dosyasının bulunduğu konuma ulaşabilirsiniz. Genelde imzalı dosya masaüstüne SignedIPA adlı klasöre gelir.

11.Adım: Şimdi 3uTools adlı programı indirin. 3uTools'u jailbreak aracını telefona aktarmak amacıyla kuruyoruz.

12.Adım: Şimdi 3uTools'a girip Info'nun altındaki Apps seçeneğine tıklayın.

1595054653216.png

13.Adım: Bu sayfada Import & Install IPA'ya tıklayıp imzaladığımız jailbreak aracını seçelim.

14.Adım: Bu adım başarıyla tamamlandıktan sonra jailbreak aracı cihazınıza kurulmuş olacaktır.

15.Adım: Şimdi cihazınız üzerinden Ayarlar-> Genel -> Profil bölümüne gidin . Sertifikaya dokunun ve sertifikaya güvenin. Bu olmadan iPhone / iPad'inizde jailbreak uygulamasını başlatamazsınız.

16.Adım: Artık jailbreak uygulamasını açıp cihazınızı jailbreak yapıp Cydia'yı kurabilirsiniz.

1595054599527.png

Teşekkürler emeğinize sağlık bundada uncover gibi rewoke olma tel kapanıp açılınca kurulmama olayı varmı ustam yoksa tel her kapanınca bilgisayardan işlemleri tekrar etmek mi gerek birde checkra1n de ki tweakları bu araç da da kullanabilirmiyiz..

Teşekkürler emeğinize sağlık bundada uncover gibi rewoke olma tel kapanıp açılınca kurulmama olayı varmı ustam yoksa tel her kapanınca bilgisayardan işlemleri tekrar etmek mi gerek birde checkra1n de ki tweakları bu araç da da kullanabilirmiyiz..
Her kapandığında tekrar aktif etmek gerekiyor tabi normal jailbreak gibi tam stabil olmayabilir bazı tweaklerde

Geri