Çözüldü Scarlet uygulama bütünlüğü doğrulanamadı hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berat3322

Apple Sever
Konular
1
Daha fazla  
Adım
Berat
Cihaz
İphone 11
Sürüm
17
Cihaz
iPhone 11
Scarlet uygulama bütünlüğü doğrulanamıyor diyor Scarlet gibi bir uygulama önerir misiniz ya da Scarlet düzelir mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
Altstore 2 programım var yüklediğim sideloadlyden yükleyemiyorum yani 3.programa izin vermiyor öncekilerden sileceksin diyor var mı çözümü bunun.

Chaz nedir? Sürüm tam nedir troolstore 2 uyumlu olmayabilir.

17 destekli degil görülüyor A13 Bionic işlemcisini kullanıyor. çünkü cihazınız

yada satın alacaksınız sertifika
Scarlet uygulama bütünlüğü doğrulanamıyor diyor Scarlet gibi bir uygulama önerir misiniz ya da Scarlet düzelir mi?

Belirli aralıklarla zaman içerisinde aktif oluyor hocam tüm siteler aynı işlemi yapar bu yüzden sertifika almak mantıklı. Ya da beklemek.

Bu uygulama bütünlüğü doğrulanamadığı için yüklenemiyor" diyorsa sertifika patlamıştır. "Uygulama Doğrulanamıyor" diyorsa kara liste yemiştir. mesajına göre sertifikanın yenilenmesini beklemelisin

altstore 2 programım var yüklediğim sideloadly den yükleyemiyorum yani 3.programa izin vermiyor öncekilerden sileceksin diyor varmı çözümü bunun

Altstore 2 programım var yüklediğim sideloadlyden yükleyemiyorum yani 3.programa izin vermiyor öncekilerden sileceksin diyor var mı çözümü bunun.

Chaz nedir? Sürüm tam nedir troolstore 2 uyumlu olmayabilir.

17 destekli degil görülüyor A13 Bionic işlemcisini kullanıyor. çünkü cihazınız

yada satın alacaksınız sertifika

Son düzenleme:
Çözüm
Geri