SemiRestore11 / Rollectra for iOS 11.3 - 11.4b3 (TELEFON KOMPLE SIFIRLAMA Denenmiştir)

İyi aksamlar arkadaslar semirestore iphone x 11.3.1 olurmu ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar hiç bir şekilde cydia dan dosya indirme yapamıyorum. Rollectra tweakini ipa olarak paylaşacak biri varmı

4c585755362dbce8c5c487fd27901ac2.png

Açıp sağ üst köşeden yükle deyin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam. Filza kurulumu yapamadım kaç saattir uğraşıyorum kurulum yapabileceğim link verebilirmisiniz

Şu anda kurtardım cihazı hocam teşekkürler filza da kurdum ama açtığımda respring atmaya devam etti cmd ile unjailbreak yaptım sonrası ayarları sıfırladım tekrar jailnbreak yaptım.
İlginiz için teşekkürler

Arkadaşlar merhaba,
Konu içindeki bütün yorumları okudum. Şimdi kafam biraz karıştı. Electra 11.3.1 jb den uncover jb ye geçmek istiyorum.( sileo bıktırdı beni)
Şimdi ben hangi aracı kullanayım. Electraremove tweakclean yada rollectra. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Güneş’in doğuşunu seyretmek için, karanlığın içinden geçmen gerek.

Arkadaşlar merhaba,
Konu içindeki bütün yorumları okudum. Şimdi kafam biraz karıştı. Electra 11.3.1 jb den uncover jb ye geçmek istiyorum.( sileo bıktırdı beni)
Şimdi ben hangi aracı kullanayım. Electraremove tweakclean yada rollectra. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Güneş’in doğuşunu seyretmek için, karanlığın içinden geçmen gerek.

bu eski konu @deliturk YENİ KKONU AÇTI 11 LER İÇİN indirme linkleri mevcut .. adam hem kaldırıyor hem uncovera geçiş ediyor... telefonu sıfırlamadan ediyor.. bi bak @deliturk yaptıysa çekinme

konu linki: Video - CYDİA Kayboldu Geri getirme Uncover kaldırma Electraya geçiş Teli sıfırlamadan

Geri