SemiRestore11 / Rollectra for iOS 11.3 - 11.4b3 (TELEFON KOMPLE SIFIRLAMA Denenmiştir)

@Timur.c ben kendimi riske atmak istemiyorum dersen. extender kullanırsın. kendi cihazındaki güvenilir ipayı sürekli imzalarsın. diğer türlü zaten. rollectra ve diğer nice uygulamaları arşivlemek gerekiyor. arşiv bu işin esasında var malesef. cydown ile deb dosyalarını indirip kendi arşivinizi tutabilirsiniz. bilgisayarınız yoksa, bunu mega, google drive, dropbox vb. bulut araçları ilede yapabilirsiniz..

ben öyle bir ihtimal olacağını düşünmüyorum. böyle birşeyi yapamaz.. bu tür kişiler hiç bir zaman bireysel düşünmezler. ve topluluğa kitleye
@Timur.c ben kendimi riske atmak istemiyorum dersen. extender kullanırsın. kendi cihazındaki güvenilir ipayı sürekli imzalarsın. diğer türlü zaten. rollectra ve diğer nice uygulamaları arşivlemek gerekiyor. arşiv bu işin esasında var malesef. cydown ile deb dosyalarını indirip kendi arşivinizi tutabilirsiniz. bilgisayarınız yoksa, bunu mega, google drive, dropbox vb. bulut araçları ilede yapabilirsiniz..
hocam extender ile rollectra nın mantığı aynı değilki.
Extender electara jb imzalama
Rollectra jbli cihazı sıfırlama şu an içinde kendimi riske atmak istemiyorum diyenlerin jb cihazlarını sıfırlayabilecekleri başka bi metot yok.
Kaldı ki ben güvensizdir demedim dün kendi cihazımı rollectra ile sıfırladım oldukça da başarılı sonuçlar aldım.
Benim sorum bundan sonraki süreçle alakalı
Acaba dedim pwn20wnd ekibe kıllık yapabilirmi :))
Saygılar hocam.

aynı olaydan bahsediyoruz. ilk yayınlanan rollectra deb dosyasını indirip arşive alırsan sonradan yapılacak hiçbir kıllık seni etkilemez.. extender olayında ise yine aynı ayrıldıklarını duyurdukları süreden önce yayınlanan denenmiş electra ipa sını arşivine ekleyip extender ile sürekli imzalayıp kullanabilirsiniz. demek istemiştim.

aynı olaydan bahsediyoruz. ilk yayınlanan rollectra deb dosyasını indirip arşive alırsan sonradan yapılacak hiçbir kıllık seni etkilemez.. extender olayında ise yine aynı ayrıldıklarını duyurdukları süreden önce yayınlanan denenmiş electra ipa sını arşivine ekleyip extender ile sürekli imzalayıp kullanabilirsiniz. demek istemiştim.
Şimdi anladım hocam harikasın
işte bu çözümü ayakta alkışlarım çok haklısın bu ipayı bi yerlerde saklamak lazım helal sana hocam.

Selamun aleykum hayırlı sabahlar cydia’ya girdiğim semi restore 11 lite güncelleme yerine geldi güncelledim ama sonra reboot yazısı çıktı reboot yapayımmı acaba sürüm 11.1

@Hysahin güncelleyin sorun çıkaracak olursa kaldırırsınız. size tavsiyem. bundan sonra cydia ya gelen böyle önemli tweakleri hemen güncellemeyin. bir süre bekleyin. diğer kullanıcılar tarafından denensin..

arkadaşlar cahilliğimi maruz görün, bunun normal restore işleminden farkı ne

Son düzenleme:
Peki sıfırlamadan direkt olarak üst sürüme güncelleyebilir miyim

Geri