Springboard çöküyor sebeb nedir lütfen yardım

kachac

Apple Sever
Konular
10
Daha fazla  
Sürekli springboardım çöküyor.Her yolu denedim telefonumu jailbrekli kullanmak istiyorum.Ama springboardım izin vermiyoe.
sürekli çökmğyor allahtan yaklaşık 3-4 saatte bir çöküyor.
Tweak clenaer ile temizledim herşeyini.Hardformat attı. tekrar kurddum tweaklerimi.İclenaer pro ile herşeyi temizledim yine yok .
Tweak Listem :
6305c172a26dc94b8d9475dc9ffdf5fa.jpg
c8bdea23ac343a0260b55e1d910ed97b.jpg

Crash Reporterın verdiği hata :
bed9647d6c342a20fe0c3aecbd384f86.jpg
a6c7502139074e04cecf6ab250fd2a47.jpg

Lütfen bir şekilde bu konuyu çözelim yoksa artık jailbrekren vazgeçecicem.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Crash Reporter herzaman bir şeyler gözterir..arkadaşım sen ona göre hareket edersen yandın... şimdi sen kullanırken safe mod durduk yere respring ediyormu ,?

durduk yere bazen hiçbirşey yokken bazen ise wpde gezerken bazı zaman ise telefonla konuşurken arada bir safe moda atıyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok tweak kullanıyorsun ondan olabilir. Yada uyumsuz tweak yüklemiş olabilirsin.

hangileri oldığınu saptamıyorum

bir sürü tweak kullanıyorum büyük ihtimalle bir kaç tanesi birbiri ile çakışıyor ama hangilerinin olduğunu anlayamıyorum.Anlamam için kolay bir yol var mı

İcleaner de şüphendiğin tweakleri kapat. O şekil sonuca ulaşabilirsin

sorun şurada başlıyor sürekli safe moda atmadığı için hangi tweakin soru yarattığını anlamam içni bir ay kadar uğraşmam lazım

Merhaba alakasız ama tweakleri toplu halde silebilceğim cydia yı sıfırlayacağım bir tweak varmı ?

Merhaba alakasız ama tweakleri toplu halde silebilceğim cydia yı sıfırlayacağım bir tweak varmı ?

tweak clenaer 12 var bu forumda biraz araştırma yap buluesun çok kolay tek tıkla hepsini siliyorsun

Baya tweak var bence onları tek tek kurulum yaparak bulabilirsin

Baya tweak var bence onları tek tek kurulum yaparak bulabilirsin

haklısınız ama sürekli safe moda atmıyor dediğim gibi anlamak için her tweaki kurduğumda 2-3 gün kullanmama gerekicek

haklısınız ama sürekli safe moda atmıyor dediğim gibi anlamak için her tweaki kurduğumda 2-3 gün kullanmama gerekicek

Crash reporder kurmanıza gerek yok .. 12 tam uyujmlu bir repo göremedim.. şimdi .. çok fazla tweak ve bağımlı paketler... ne kadar fazla olursa işlemci ve telefon performansı zora girer.. bazi tweakler 12.2 uyumludur ama 12.4 de çalışır... bu yüzden tam 12.4 uyumlu olmuş tweakleri .. yüklemeniz.. ve en çok 10 12 tane fazla repoda kurmamanız gerekir.. haliyle safe moda atar reset atar.. çok kulandıgız.. saglam repoları tercih etmeniz...

@DeliTurK whatshapp tan ulaşın.. telefonunuszu güzel bir temizlik edilsin.. repoları kurun... sorun çözecektir.. 538 331 83 30

Crash reporder kurmanıza gerek yok .. 12 tam uyujmlu bir repo göremedim.. şimdi .. çok fazla tweak ve bağımlı paketler... ne kadar fazla olursa işlemci ve telefon performansı zora girer.. bazi tweakler 12.2 uyumludur ama 12.4 de çalışır... bu yüzden tam 12.4 uyumlu olmuş tweakleri .. yüklemeniz.. ve en çok 10 12 tane fazla repoda kurmamanız gerekir.. haliyle safe moda atar reset atar.. çok kulandıgız.. saglam repoları tercih etmeniz...

@DeliTurK whatshapp tan ulaşın.. telefonunuszu güzel bir temizlik edilsin.. repoları kurun... sorun çözecektir.. 538 331 83 30

Bu crash reporter çalışmıyormı yads öneriniz varmı onun yerine

çok teşekkür ederim.Ulaşırım ve yardımlarını alırım wp grbunuz var mı bu arada

Bu crash reporter çalışmıyormı yads öneriniz varmı onun yerine

çalışır.. fakat her şeye sorun verir .. şüphe verdirir. 12.4 uyumlu tweak listeleri var.. size gerçekten yarayan tweakleri yüklemeniz.. ben hiç sorun yasamadım . mesela

Geri