Succession - Tam Restore Aracı İos 10 -14

grafixer

Apple Sever
Konular
5
Konuyu Forumda Göremedim Yardımcı Olmak Adına Paylaşmak İstedim.
Tweakler ve bazı uygulamalar ve zamanla yaşanılan problemler nedeniyle Jailbreakli Cihazınızda Donmalar hatalar ve bir çok problemle karşılaşabiliyoruz.
Bu Tweak Mevcut Jailbreakli Sürümünüze Restore Ediyor ve Kesinlikle Jailbreak sürümünüz yükselmiyor. Tamamen sıfırlanmış bir cihazla bulunduğunuz sürüme restore edebiliyorsunuz. Restore işini de mevcut .İPSW dosyasını indirip aşağıda belirtilen var/mobile/Media/ Succession klasörüne atıp .İPSW dosyası üzerinden işlemi gerçekleştiriyorsunuz. Denedim ve olumlu sonuç aldım Cihazım iPhone Xr 12.4

NOT:
İşleme geçmeden İcloud'dan çıkış yapın, Parmak izi ve Face ID kapatın. Ekran kilit süresini asla yapın ve telefonunuzu Uçak MODUNA alın. Craçklemiş tweak vs varsa temzleyin. Telefonunuzun yedeğini kesinlikle alın ve Son sürümü aşağıdaki Repodan Ekleyin !

Uygulama : Succession
Repo:
Uyumluluk : ios 10- 14.3

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

iPhone Xr 12.4 Denenmiştir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba arkadaşlar, restore için tweaki kullandim.ama cihaz elmada kaldi. Ne yapmam gerekiyor lütfen yardimci olun

Ben sürekli sıfırlıyprum daha bugün sıfırladım tekrar sabah nasıl bir işlem uyguladınız.?

Repodan indirmiştim bende, benim cihazda elmada kaldı, yükleme çizgisi doldu doldu en sonunda durdu.
Dün geceden beri öyle duruyor, sanırım pcye bağlamadan çözmem mümkün değil.
Jb kaybetmeden, yada sürüm yükseltmeden cihazı nasıl eski haline çevirebilirim.

@ozgurum35 komple cihazı sıfırlıyor hocam, ilk kurulum ekranına dönüyorsunuz.

Repodan indirmiştim bende, benim cihazda elmada kaldı, yükleme çizgisi doldu doldu en sonunda durdu.
Dün geceden beri öyle duruyor, sanırım pcye bağlamadan çözmem mümkün değil.
Jb kaybetmeden, yada sürüm yükseltmeden cihazı nasıl eski haline çevirebilirim.

@ozgurum35 komple cihazı sıfırlıyor hocam, ilk kurulum ekranına dönüyorsunuz.
Bildiğim kadarıyla böyle bir şey mümkün değil sürüm yükseltmek durumunda kalmanız elzem gibi gözüküyor. Uygulama çalışırken kesinlikle ekrana dokunmamanız gerekiyor. Ekran süresini asla yapmanız gerekiyor. Sıfırlamadan önce rootfs yapmanız daha yararlı olucaktır. Yapmadanda direk sıfırladığım zamanlar da oldu sorun olmadı ama temiz bir kurulum için yapmanız yararlı elbette. Aklıma gelen en önemli adımlar bunlar. Uyumsuz tweakler barındırıyorsanız bunlar da logo da kalma riskini artırıyor elbette. Geçmiş olsun

Bildiğim kadarıyla böyle bir şey mümkün değil sürüm yükseltmek durumunda kalmanız elzem gibi gözüküyor. Uygulama çalışırken kesinlikle ekrana dokunmamanız gerekiyor. Ekran süresini asla yapmanız gerekiyor. Sıfırlamadan önce rootfs yapmanız daha yararlı olucaktır. Yapmadanda direk sıfırladığım zamanlar da oldu sorun olmadı ama temiz bir kurulum için yapmanız yararlı elbette. Aklıma gelen en önemli adımlar bunlar. Uyumsuz tweakler barındırıyorsanız bunlar da logo da kalma riskini artırıyor elbette. Geçmiş olsun

Peki sürüm yükselttikten sonra SHSH kaydı ile dönüş sağlayamam mı 13.3.1 e?

Flood olacak kusura bakmayın, cihazın pili bitip kapandı, daha sonra şarja taktığımda cihaz açıldı ve sıfır kurulum ekranı geldi ve şuna yine 13.3.1 sürümdeyim. Jailbreak kalıntısı kalmış olamaz değil mi?

Konuyu Forumda Göremedim Yardımcı Olmak Adına Paylaşmak İstedim.
Tweakler ve bazı uygulamalar ve zamanla yaşanılan problemler nedeniyle Jailbreakli Cihazınızda Donmalar hatalar ve bir çok problemle karşılaşabiliyoruz.
Bu Tweak Mevcut Jailbreakli Sürümünüze Restore Ediyor ve Kesinlikle Jailbreak sürümünüz yükselmiyor. Tamamen sıfırlanmış bir cihazla bulunduğunuz sürüme restore edebiliyorsunuz. Restore işini de mevcut .İPSW dosyasını indirip aşağıda belirtilen var/mobile/Media/ Succession klasörüne atıp .İPSW dosyası üzerinden işlemi gerçekleştiriyorsunuz. Denedim ve olumlu sonuç aldım Cihazım iPhone Xr 12.4

NOT:
İşleme geçmeden İcloud'dan çıkış yapın, Parmak izi ve Face ID kapatın. Ekran kilit süresini asla yapın ve telefonunuzu Uçak MODUNA alın. Craçklemiş tweak vs varsa temzleyin. Telefonunuzun yedeğini kesinlikle alın ve Son sürümü aşağıdaki Repodan Ekleyin !

Uygulama : Succession

Repo : - Samg_is_a_Ninja bu repoyu ekle.

Uyumluluk :
ios 10.x.x -11.x.x-12.x.x-13.x.x

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

iPhone Xr 12.4 Denenmiştir.

telefonu sıfırlamaktan farkı ne tam olarak?

telefonu sıfırlamaktan farkı ne tam olarak?
Bildiğim kadarıyla, mesela 13.5'ten 13.7'ye temiz kurulum ile yükselttiniz ve 13.7'de de jb yapmak istediniz. Kullandığınız tweak'leri yükleyince bir bakıyorsunuz tweak ayarlarınız falan her şeyiyle eski sürümde kullandığınız şekilde çıkıyor. Yani bir şekilde eski kalıntılar ne kadar da sıfırlansa telefonda kalıyor. Bu yüzden bunu öneriyorlar tamamiyle sıfırlanması için.

Bildiğim kadarıyla, mesela 13.5'ten 13.7'ye temiz kurulum ile yükselttiniz ve 13.7'de de jb yapmak istediniz. Kullandığınız tweak'leri yükleyince bir bakıyorsunuz tweak ayarlarınız falan her şeyiyle eski sürümde kullandığınız şekilde çıkıyor. Yani bir şekilde eski kalıntılar ne kadar da sıfırlansa telefonda kalıyor. Bu yüzden bunu öneriyorlar tamamiyle sıfırlanması için.
Teşekkürler.

Hocam herkese selamlar. Iphone 11 ios 13.4.1 sürümü var. Deneyen var mı sorunsuz çalışıyor mu program

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

herkese merhabalar geçen sene @DeliTurK ile bunu denedik şöyle bir durum oldu benim jb kafayı yedi bizde içerik ve ayarlar ile sıfırlama yaptık fakat mail müzik wach iphonenin kendi kurulumdaki uygulamaları bekliyor diye uyarı veriyor ama yüklemiyor sistem dosyasına bişi olmuş @DeliTurK de baya araştırdı bunu söyledi bende uyguladım tlfon düzeldifakat aynı geçen sene tam bu zamanlardaki gibi şuan yine aynı durumdayım direk ben bu işlemi yapıyorum tlfon formatlanıyor size mesaj atıyorum elmada yükleniyor hayırlısı

selam arkadaşlar iphone 11Pro 14.2(A13) sürümünü succession 1.4.16-b4 tweak ile sorunsuz bir şekilde restore ettim.Herhangi bir problem yok gayet stabil çalısıyor. repo: samgisaninja.github.io/test

Geri