Succession - Tam Restore Aracı İos 10 -14

grafixer

Apple Sever
Daha fazla  
Konuyu Forumda Göremedim Yardımcı Olmak Adına Paylaşmak İstedim.
Tweakler ve bazı uygulamalar ve zamanla yaşanılan problemler nedeniyle Jailbreakli Cihazınızda Donmalar hatalar ve bir çok problemle karşılaşabiliyoruz.
Bu Tweak Mevcut Jailbreakli Sürümünüze Restore Ediyor ve Kesinlikle Jailbreak sürümünüz yükselmiyor. Tamamen sıfırlanmış bir cihazla bulunduğunuz sürüme restore edebiliyorsunuz. Restore işini de mevcut .İPSW dosyasını indirip aşağıda belirtilen var/mobile/Media/ Succession klasörüne atıp .İPSW dosyası üzerinden işlemi gerçekleştiriyorsunuz. Denedim ve olumlu sonuç aldım Cihazım iPhone Xr 12.4

NOT:
İşleme geçmeden İcloud'dan çıkış yapın, Parmak izi ve Face ID kapatın. Ekran kilit süresini asla yapın ve telefonunuzu Uçak MODUNA alın. Craçklemiş tweak vs varsa temzleyin. Telefonunuzun yedeğini kesinlikle alın ve Son sürümü aşağıdaki Repodan Ekleyin !

Uygulama : Succession
Repo:
Uyumluluk : ios 10- 14.3

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

iPhone Xr 12.4 Denenmiştir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu aracı kullanarak defalarca restore etmemiz mümkün mü? Deneyen oldu mu ?

evet 14.8 e kadar destekli arkadaşım.
Cevap için teşekkürler sorumu yada bu aracın çalışmasını yanlış anlamışsınız. ios 14.4.1 sürümündeyim, bir defa bu aracı kullanarak denilen herşeyi yaparak (iPhone bul u kapatıp icoulddan çıkış yapıp vs) 14.4.1 sürümüne restore ettim. Şimdi bu aracı kullanarak bir daha aynı şekilde restore edebilir miyim ? Sorum tam olarak bu.

Geri