The Witcher 3 - Bütün Görev Yerlerini Gösteren Mod - Türkçe Tanıtım 1

Damla 

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Konular
1,093
Daha fazla  
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
943-2-1472915050.jpg

943-0-1472915050.gif

943-1-1472915050.jpg

The Witcher 3 Kolay Görev Modu Tanıtımı
Yama Ne İşe Yarar ?

Oyuncunun tüm aktif görevleri için tüm hedefleri haritada gösterir. Ayrıntılar için yukarıdaki ekran görüntülerine bakın. Bazı ayarlar için wmkMapMenu.ws dosyasına bakın. Bu mod, oyuncunun günlüğünde sahip olmadığı görevlerin yerini göstermez. Göstermesi için görevleri almanız gerekiyor.

Yama Nasıl Kurulur ?
Başka herhangi bir Witcher 3 modu gibi yükleyin. Nexus Mod Manager ile uyumludur. Yüklü diğer modlarla olan çakışmaları algılamak ve çözmek için ''Komut Dosyası Birleşmesi''ni kullanın.
Diyalog sahnesi sırasında yanlış bir model kullanılabilir. Harita modundaki All Quest Objectives'in tam sürümünü kullanıyorsanız, aksi halde bulanan tüccarlar için harita işaretlerini kaydetmez.
Daha fazla ayrıntı için arşive dahil edilen README.txt dosyasına bakın.

PERFORMANS

Varsayılan olarak, pinlerin koordinatları her zaman harita açıldığında alınmaktadır. Daha yavaş bilgisayarlar için varsayılan olarak devre dışı bırakılmış bir önbellekleme mekanizması kullandım. Aslında, önbelleğe almanın bir fark yaratıp yaratmadığını bilmiyorum.
Etkinleştirmek için CACHE_PIN_POSITIONS ayarını true olarak değiştirin. Bunu yalnızca harita sizin için daha yavaş yüklenirse yapın, aksi halde devre dışı bırakın.

Alıntıdır.

Geri