Trappledestek Repo

• Konbuyu başlatan jovi
  • Başlangıç tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 3K

jovi

Apple Sever
Konular
2
Daha fazla  
Merhaba, bir Apple forumunda güvenilir ve güvenilmez repo adresleri verilmiş ve bu güvenilmemesi gereken repo adresleri içinde TRappledestek repo adresi yazılmış, neden böyle birşey yapmış olabilirler?

Şu ana kadar Trappledestek reposunda herhangi bir sıkıntı yaşanmamıştır. Karalama kampanyası

O sadece karalama. Kampanyası burda yapılan herşey administrator ler tarafından tr edilip kendi yükleyip öyle paylaşıyorlar. @BaranArinMavi @serif61 @DeliTurK ve diğer dostların emeklerine hakaret bilinçsizce yapılan karalama tek rakipleri. Bu site çünkü ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba, bir Apple forumunda güvenilir ve güvenilmez repo adresleri verilmiş ve bu güvenilmemesi gereken repo adresleri içinde TRappledestek repo adresi yazılmış, neden böyle birşey yapmış olabilirler?

ve çoğu kişinin tellerini kurtaran saatlerce kişiye konuşarak yardım eden dostlar bunlar gördügüm en iyi tr çevirici kişiler bu sitede.. karalamaktan başka bir bok değil... trappledestek cydia kullanırım .. daha bir sorun görmedim.. sileo da yüklerken kırmızı yazı bile çıkmıyor hackyouriphone gibi ...

hahahaha :) derler tabi .. para ve üye nasıl kazanacaklar.. tabiki tek rakibi bu siteyi karalamaktan geçiyor .. ee işlermi işlemez... desinler..

türkiyede tek site onların mış ya.. ondan . türkiyede iki site var biri ora biri bu site... karalama olacaktır.. :)

gereksiz.. boş yorumlar bu siteden begenmeseler bu kadar üye teşekkür etmez .. yada takılmaz... saten...

insanların bu tip davranışlarda bulunması onların çocuk olduğunu gözterir.. ayıptır edeb saygı nerde.. bu site diger siteler gibi servar parası ... giderleri olan sayfa adamlar kuruş bile istemeden büyütüyor yardım ediyorlar... ve daha ufak bir sorun görmedim repoda... demekki tek biz tek biz kazanalım biz büyüyelim biz yonetelim.. yok öyle bir şey terbiyesizliktir..

Son düzenleme:
insanlar kendi çıkarları için hep iş ederler unutmayın .. yıllardır iki repodan tweak yüklerim kendi repolarımızdan .. hiç bir şekilde tweak yüzünden sürüm kaqybetmedim.. kendi siteleri için üyeleri baglamak ve kimseye bagımlı kalmamanız için.. bu yüntemi yapıyorlar... boş işler.. milyonlar indirıyor o dedikleri yasaklı repolardan

insanlar kendi çıkarları için hep iş ederler unutmayın .. yıllardır iki repodan tweak yüklerim kendi repolarımızdan .. hiç bir şekilde tweak yüzünden sürüm kaqybetmedim.. kendi siteleri için üyeleri baglamak ve kimseye bagımlı kalmamanız için.. bu yüntemi yapıyorlar... boş işler.. milyonlar indirıyor o dedikleri yasaklı repolardan

ben hackyouriphone trappledestek repo lifpa.com/repo pulanders repodan indirme ediyorum yılardır daha sürüm kaybetmedim.. kendilerini kral sananlar.. üyelerine hizmet etmek degil paraları sömürmek ve kendi sitelerine baglı kalmalarını sağlamak türkiyede iki site var biri bu digeri o site.. :) çekememezlik.. sadece..

boşverin arkadaşlar tek rakip bu site çünkü ... :) paralı uygulamalrda crack oluyor oda size baglı yüklemek yüklememek.. oda şu demek param var ben paramla alırım.. demek.. .. yasak masak bunlar üyelerin beynini yıkamak sadece :D

Yasaklı repo denmesi normal. Sonuçta bu repo da yasaklı repolar içinde. İçinde crack olan repo, yasaklı repo durumuna düşer. Hackyouriphone da öyledir mesela. Ancak yasaklı repo olması virüs yayan veya bozuk dosya barındıran repo anlamına gelmez. Yasaklı repo ile tehlikeli repoyu karıştırmamak lazım.

vallaha ben 1 seneden fazladır kulanıyorum henüz sıkıntı yaşamadım yine kullanıyorum.. tehlikeli olmadığı için.. devam kim ne derse desin..

vallaha ben 1 seneden fazladır kulanıyorum henüz sıkıntı yaşamadım yine kullanıyorum.. tehlikeli olmadığı için.. devam kim ne derse desin..
Gördüğüm kadarıyla, bu forumun reposunda, sorun çıkmaz. Varsın yasaklı desinler.

Geri