Trappledestek Repo'muza eklenmesini istediğiniz Tweak'ler nelerdir?

JbWorld

Üye
Apple Sever
Konular
62
Merhaba.Dock&Roll tweak'ini gerçekten çok istiyorum birde springtomize.14.2 jb kullanıyorum.Olursa çok sevinirim.Teşekkür ederim.

Smhunzl

Apple Sever
Konular
1
VideoAdsSpeed ios 14 için güncellenirse iyi olur oyunlarda çok işe yarıyor

emrozklnc

Apple Sever
Konular
0
snapchat tweaki hiç biyerde bulamadım baya eskide kalmış en son güncellemeleri,olursa iyi olur,iyi çalışmalar

Aytac

Apple Sever
Konular
0
Hocam merhabalar, honey adında bir tweak var. İphone arayüzünü Apple watch arayüzüne çeviriyor. Birkaç repoda mevcut fakat paypal ile ödeme istiyor fakat Türkiye de paypal kapandığı için alamıyoruz. Siz bunu yapan arkadaşla iletişime geçseniz türkçe dil yapıp ayrıca ödemesini de size yapsak olur mu? Eminim birçok kişi de kullanacaktır. Çünkü cihaza çok farklı bir hava katıyor.

brujah

Apple Sever
Konular
0

AmiraL

Premium üye
Emekli Yönetici
Apple Sever
Adım
Ahmetcan
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Konular
623
Hocam merhabalar, honey adında bir tweak var. İphone arayüzünü Apple watch arayüzüne çeviriyor. Birkaç repoda mevcut fakat paypal ile ödeme istiyor fakat Türkiye de paypal kapandığı için alamıyoruz. Siz bunu yapan arkadaşla iletişime geçseniz türkçe dil yapıp ayrıca ödemesini de size yapsak olur mu? Eminim birçok kişi de kullanacaktır. Çünkü cihaza çok farklı bir hava katıyor.

önder hoca ve deliturk baksın para söz konuu degil. oluyorsa forumda yazılır

kemalak

Premium üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Adım
Mertcan
Meslek
Market
Cihaz
iphone 11
Konular
30

9A57AB97-E91F-442E-914E-B5801427F2B7.png

emrozklnc

Apple Sever
Konular
0
maçkolik pro ios 14.2 çalışmıyor güncelleme var mı ?

emrozklnc

Apple Sever
Konular
0
hocam malum herkes telegrama geçti.Telegram tweaki olur mu acaba 🤗

urzais

Apple Sever
Konular
0
fabric 2
floatyDockPlus

bu 2 tweak ios 14.3 sürümü güncellerseniz çok sevinirim.

JbWorld

Üye
Apple Sever
Konular
62

JbWorld

Üye
Apple Sever
Konular
62
springtomize ios 14 için bir güncelleme yapılabilirmi?

krmfrnc

Apple Sever
Konular
0
SmartBattery 2 ekleyebilir misiniz

Aegnor

Üye
Apple Sever
Konular
18
Arkadaşlar bi tweak arıyorum ama öyle bir şey varmıdır bilmiyorum. Oynamak istediğim bi oyun var oyunda biraz zaman geçirince atıyor. Oyun ayarlarından grafik ayarlarını en düşük yaptım ama yinede aynı. Bu sorunu çözmem için ip6 12.5.1 uyumlu tel rami yüksek gösteren yada buna benzer bişey varmıdır.

Mr oyuncu tr

Çevirmen
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
17
Arkadaşlar bi tweak arıyorum ama öyle bir şey varmıdır bilmiyorum. Oynamak istediğim bi oyun var oyunda biraz zaman geçirince atıyor. Oyun ayarlarından grafik ayarlarını en düşük yaptım ama yinede aynı. Bu sorunu çözmem için ip6 12.5.1 uyumlu tel rami yüksek gösteren yada buna benzer bişey varmıdır.

O sorunun uygulamaylada ilgisi olabilir uygulamanın son sürüm olduğuna emin olun ve repodan flyjb yi kurup ayarlardan en alttaki seçenek olan "cydia substratını devre dışı bırakın" a basın ve ordan uygulamayının yaninki düğmeyi açın

Umarım sorununuz çözülür

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aegnor

Üye
Apple Sever
Konular
18
O sorunun uygulamaylada ilgisi olabilir uygulamanın son sürüm olduğuna emin olun ve repodan flyjb yi kurup ayarlardan en alttaki seçenek olan "cydia substratını devre dışı bırakın" a basın ve ordan uygulamayının yaninki düğmeyi açın

Umarım sorununuz çözülür

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
İlgin için teşekkür ederim hocam. Denedim olmadı malesef. Oyunu internetten ipa olarak kurdum son sürümünü aradım ama bulamadım. Beklemekten başka yapacak bişey yok şimdilik o zaman.

Geri