Tweak Cleaner 12 PRO

Kullanımından Memnun Kaldınız mı?

• Kullanılan toplam oy
    24
Arkadaşın demek istediği şu galiba bi tweak yükleyince eski yaptığım ayarlar geri geliyor tamam siz yukardaki ss de ayarların silindiğini göstermişiniz ama daha önce yüklediğiniz ve kendinize göre ayar yaptığınız bi tweaki yükleyin eski ayarlar gelecek mi bi bakın. Buna bende tanık oldum bi tweak ile dock arka plan gizledim temizlik yaptım tekrar yüklediğim de tweaki respring ile dock arka planı kalktı üstelik bunu ben yapmamıştım bu sefer. Ama ben buna tweaj cleaner12 nin prosu olmayanda şahit oldum bunu denemedim

evet sildikten sonra önceden kullandıgınız bir tweaki kurdugunuzda yine aynı ayarla kuruluyorsa birseyler tam olmuyor demektir.bence de temizlık yapıldıktan sonra tweak kurdugunuzda sıfır olarak kurulmalı.bir yerlerde birseyler kalıyor demekki.

Arkadaşın demek istediği şu galiba bi tweak yükleyince eski yaptığım ayarlar geri geliyor tamam siz yukardaki ss de ayarların silindiğini göstermişiniz ama daha önce yüklediğiniz ve kendinize göre ayar yaptığınız bi tweaki yükleyin eski ayarlar gelecek mi bi bakın. Buna bende tanık oldum bi tweak ile dock arka plan gizledim temizlik yaptım tekrar yüklediğim de tweaki respring ile dock arka planı kalktı üstelik bunu ben yapmamıştım bu sefer. Ama ben buna tweaj cleaner12 nin prosu olmayanda şahit oldum bunu denemedim

Aynen demek istediğim bu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam ios 11 de bi tweak vardı o da ios cleaner dı herhalde sürüm kaybetmeden jailbreak i temizleyebiliyorduk o tweak i tekrar bulma şansımız var mı

Öncelikle teşekkür ederim. Ancak filza ile kurduğumda cydiada hatalı ya da eksik kurulumu tweak olarak görünüyor

Cihaz belli bir süre sonra bir sürü çerçöp tweak'ler ile doluyor malesef
Ayrıca bu tweaklerin yarattığı gereksiz dosya ve kalıntılarla doluyor
İşte bu araç kullanıldığı zaman Cihazı derinlemesine temizliyor ve hiçbir gereksiz çerçöp bırakmıyor
Tüm Yüklü Tweakleride hızlıca kaldırıyor
Cihazı ilk JB li durumuna geri alır.

Repo:

Yükleme Öncesi:

Cydia->Kaynak Yenileme->Değişikler Kısmında Güncelleme varsa yapılmadılır!
Ekli dosyayı görüntüle 5861 Ekli dosyayı görüntüle 5862

Çalıştırmadan Önce:

1. Cihazı Uçak Moduna Alın (Uygulama işlem yaparken Arama gelmesi işlemi yarıda keser)
2. Ayarlar - Ekran ve Parlaklık - Otomatik Kilit - ASLA yapın! (İşlem sırasında Ekran Kilidini Aktif olmasını engeller)

Uyg Girilecek Kodlar:

Ekli dosyayı görüntüle 5863

Tanıtım Videosu

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Emeginize sağlık deneyelim

Geri