Tweak crash verdiriyor

vitroch

Apple Sever
Cihaz
iPhone 6S
Konular
11
Sürüm
12.5.7
Cihaz
İphone 6 Plus
Selam Crane tweaki crash verdiriyor eskiden kullandığım bir tweakti ama şimdi nedense crash verdiriyor respringten sonra cihaz İphone 6 plus 12.5.7

Eğer bunu düzeltmem mümkünse nasıl yapacağımı anlatırsanız sevinirim iCleaner Prodan ayar dosyalarından tweake ait şeyi sildim ama yine olmadı

Bunun dışında da eğer bir uygulamayı tamamen sıfırlamam yani telefona ilk kez yüklemişim gibi açılmasını sağlayabileceğim alternatif bir tweak/yöntem varsa söylerseniz sevinirim. İyi forumlar.

Adım
Yasin
Cihaz
iPhone 12
Konular
48
Hangi repdan indirdiniz. Nasıl bir hata veriyor? iOS 12 gerçekten eski bir sürüm test eddelim deneyelim desek zor

Yüklediginz bir Tweak etkileyebilir.
Çakışan bir Tweak olabilir.

Rocketbotstrap
Preferenceloder
Alderis

Bunlar yüklü mü?

Son düzenleme:
Oyla:
KS
KS

vitroch

Apple Sever
Cihaz
iPhone 6S
Konular
11
Hangi repdan indirdiniz. Nasıl bir hata veriyor? iOS 12 gerçekten eski bir sürüm test eddelim deneyelim desek zor

Yüklediginz bir Tweak etkileyebilir.
Çakışan bir Tweak olabilir.

Bunlar yüklü mü?
Evet yüklülermiş, verdiği hata şu tweaki yüklüyorum ve kullanmak için springboardı yeniden başlat diyorum ve güvenli mode geçiyor

Cypwn ve trappledestek reposundan denedim ikisinde de durum aynı bu arada hangi tweakle çakıştığını veya sorun ne onu bulamadım

Oyla:
Adım
Çağatay
Meslek
Şöför
Cihaz
iPhone 8 Plus
Konular
127
Evet yüklülermiş, verdiği hata şu tweaki yüklüyorum ve kullanmak için springboardı yeniden başlat diyorum ve güvenli mode geçiyor

Cypwn ve trappledestek reposundan denedim ikisinde de durum aynı bu arada hangi tweakle çakıştığını veya sorun ne onu bulamadım

crane yapmaz saten respring ettiginizde düzgün çalışmıyor ise eger

tweakleriden biri yapıyordur..
cydia hariç icleanerpro + ayar dosylaarından tweak sil temizle de orjinal ayarlara getir. şüphelendigin tweak var ise kaldır sonra tekrar yüklersin .

Oyla:

serdar06_65

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Elit Üye
Konular
68

Safe moda geçiyorsa sürümünle uyumlu değildir sürüm eski senin biraz tweakları icleaner ile devre dışı bırak crane harici öyle dene hata verecekmi

Oyla:
Geri