SaianSS

Üye
Apple Sever
Konular
2
TomTom navigasyon için tam sürüme geçiş icin bir tweak var mı? Yada Sygic için?

My_Blane

Apple Sever
Konular
0
Swipeselection tweak iphone 11 cihazımda apple kendi uygulamalarında (Safari-Mesajlar-Notlar vb.)çalışmıyor. Ama app storedan yada cydiadan indirilenlerde çalışıyor. Alternatifi veya hepsinde çalışan bir tweak var mı ???

Mr oyuncu tr

Çevirmen
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
17
Swipeselection tweak iphone 11 cihazımda apple kendi uygulamalarında (Safari-Mesajlar-Notlar vb.)çalışmıyor. Ama app storedan yada cydiadan indirilenlerde çalışıyor. Alternatifi veya hepsinde çalışan bir tweak var mı ???

Swipeselection proyu deneyin çalışıyor

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Desiredesire

Apple Sever
Konular
10
Konuyu hortlatayım
Hawk için sadece ölümsüzlük hilesi olsa yeter yaw :)
Uzun zamandır oynuyorum bende ve o oyunda ne bir tweak ne de başka birşey'in işe yaradığını görmedim. Nasıl becermişlerse yapmışlar, ama talebine destek veriyorum :)

bysmail

Apple Sever
Konular
2
Aradigim tweakler
1-İphone 11 ios 13 batarya pil simgesi icine yuzde eklemek icin tweak
2-durum cubugundaki saatin yanina gun ay eklemek icin tweak.

Mr oyuncu tr

Çevirmen
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
17
Aradigim tweakler
1-İphone 11 ios 13 batarya pil simgesi icine yuzde eklemek icin tweak
2-durum cubugundaki saatin yanina gun ay eklemek icin tweak.

"time" tweakini kurabilirsin hepsini kapsıyor

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

spaylor

Apple Sever
Konular
0
1)roadrunner tweakini yapabılırsenız güzel olur.
2)zoom discord bir cok uygulamada denedım,karsı tarafın canlı ekran paylasımını,ekran kaydı alınca vidyoda sesler gelmiyor bu sorunu asacagım tweak yada uygulama lazım.
3)aynı sekıl kendim canlı ekran paylasımı yaptıgım zaman bi yandan da ekran kaydı alacak bi yol arıyorum bi türlü bulamadım.
4)canlı ekran paylasımını iphone dan ekran yansıtma yaparak zoom vs airplay yapınca ekran kaydını aktif etmemi engelliyor onuda bi türlü aşamadım.

Aegnor

Üye
Apple Sever
Konular
18
Arkadaşlar cercube tweaki youtube son versiyonunda çalışmıyor appstore++ tweaki ile eski sürümleri de indirdim hata veriyor. İos sürümüm 11.3.1 youtube için alternatif tweak var.

d4rkhopes

Apple Sever
Konular
3
Makromusic for spotify için premium tweak var mı?

Aegnor

Üye
Apple Sever
Konular
18
Arkadaşlar telim ip6 12.5.1 Oynadığım bir oyun var ve bir müddet sonra atıyor. Bunu önleyebileceğim bi tweak varmıdır

nevdar_1986

Apple Sever
Konular
0
Merhabalar. Ben; kullandığım bir sürü oyun& uygulama için Flex kullanmak istiyorum. Ancak bununla ilgili birkaç sorun yaşıyorum. Bunlardan birincisi; Flex, Flex 2 ya da Flex 3 yüklediğim zaman; tweak sıkıntısız yükleniyor ama, hazır hacklerin olduğu kısma gelip hacklemek istediğim uygulama ya da oyun üstüne basınca listryi göstermiyor ve hata veriyor; “List couldn’ t shown.” tarzında. Bu sorunu Flex 3 Beta ile aştım. Flex 3 Beta’ da liste sorunu yok ama bu sürümde de; sürekli yeni hesap oluşturmayla uğraşmamak için 4$’ lık Premium Satın Alımı’ nı yapayım diyorum, Paypal’ a yönlendiriyor ama uygulama ekranındaki Paypal’ a giriş yapmayı denediğimde şöyle bir hata veriyor:
7ED13665-C1E4-4A23-BE63-B20C384896F1.png
Sanırım; Cydia içinden satın alım gerçekleştiremiyormuşuz. Peki ben bu problemi nasıl aşarım ve Premium üyelik satın alırım ya da Premium Üye olurum? Bu arada cihazım iPhone 8 Plus iOS 14.7.1 sürümü ve Jailbreak’ i de checkra1n Windows ile yaptım.

Aegnor

Üye
Apple Sever
Konular
18
Arkadaşlar bir ipa dosyasının istediği minimum ios versionunu değiştiren bir yöntem var mı acaba

Satan22

Apple Sever
Konular
1
ios güncelleme uyarısını kapatan tweak varmı acaba

Aegnor

Üye
Apple Sever
Konular
18
Arkadaşlar telde yüklü olan bir uygulamanın verileri ile beraber ipasını alabileceğim bir tweak var mı

Geri