Unc0ver jailbreak sorunu ?

• Konbuyu başlatan ozan.3
  • Başlangıç tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 2K

ozan.3

Apple Sever
Konular
3
Merhaba bu forumda yeniyim yani aslında cydiada repunuzu severek kullanıyordum ilk olarak forumda destek alabileğimi düşünerek hemen kayıt oldum öncelikle sorunum şöyle appcake indirdim daha sonra uncover kendi sitesinden jailbreak indirdim app cake ile kurdum kurulum başarılı daha sonra uncover ile jailbreak işlemi yaptım başarılı oldu daha sonra cydiadan tweak falan indiriyordum herşey mükkemmel gidiyor lakin cihazımı yeniden başlattığımda jailbreak kayboluyor cydia açıkıp kapanıyor bu sorunu basıl çözebiliriz teşekkürler trapple destek

Şimdiki jailbrekler tethered yani cihazı açıp kapayınca jb gider,yeniden jb yapman gerekir.

Yok maalesef henüz bulamadılar,iphonenin ilk zamanlarında vardı şimdi yok

Pc varda işlemi nasıl gerçekleştiricem mesela bununla ilgili bir konu mevcutmu ? Veya restart sonrası jb kaybolma sorunj ortadan kalkacakmı hocam
Kapatıp açınca jailbreak aktif olmayacaktır fakat uncover uygulaması sorunsuz açıldığından tekrar jailbreak yapabilirsiniz.
(Yüklediğiniz tweakler silinmiyor)

Olmuyorsa ReProvision yapmayı deneyin isterseniz
Teşekkür ederim,uncoveri deneme amaçlı test ediyordum stabil değil kafasına göre takılıyor,bazen açılıyor,bazen reklam atıyor 5 veya 6 seferden sonra belki jb oluyor,tahammül edemedim checkrain tek seferde zahmetsiz hallediyor.:)

59cecc78946e419e5ecbf0835093bd16.jpg

Nedense 30 da işlem bitiyor? Ne yapmam gerekiyor sizce?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri