Üst sürüm gerektiren uygulamaları , alt sürümde indirebilmek

Konular
11
Cümleten selamlar,

Appstore da bazı uygulamaları indirebilmek için , telefon sürümünün minimum ios 17 olması gerektiği yazıyor ve indirilemiyor.

ios 16 ya bu uygulamanın kurulabilmesini sağlayan tweak var mı? Ya da bir yöntem ?

Saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cümleten selamlar,

Appstore da bazı uygulamaları indirebilmek için , telefon sürümünün minimum ios 17 olması gerektiği yazıyor ve indirilemiyor.

ios 16 ya bu uygulamanın kurulabilmesini sağlayan tweak var mı? Ya da bir yöntem ?

Saygılar.

Artık tek çözüm oda işliyor ise .
Yapman gereken olay güncel sürümlü bir iPhone bulmak. Bulduğun IPhone'da Apple kimliği ve şifreni girip sürümden dolayı yükleyemediğin uygulamaları orada indirip daha sonra kendi telefonundan indir dediğinde sana “bu uygulama şu anki sürümde desteklemiyor eski sürümde yüklensin mi? “ diyecek. Tamam deyip indirmek
2. iTunes Store da mağaza kısmına Apple kimliği ve şifreni girip indiremediğin uygulamaları indirip daha sonra kendi cihazında indirip eski sürümde kullanmak ..
eskiden jailbreak ie oluydu fakat işlemiyor diye biliyorum.

Oyla:
Artık tek çözüm oda işliyor ise .
Yapman gereken olay güncel sürümlü bir iPhone bulmak. Bulduğun IPhone'da Apple kimliği ve şifreni girip sürümden dolayı yükleyemediğin uygulamaları orada indirip daha sonra kendi telefonundan indir dediğinde sana “bu uygulama şu anki sürümde desteklemiyor eski sürümde yüklensin mi? “ diyecek. Tamam deyip indirmek
2. iTunes Store da mağaza kısmına Apple kimliği ve şifreni girip indiremediğin uygulamaları indirip daha sonra kendi cihazında indirip eski sürümde kullanmak ..
eskiden jailbreak ie oluydu fakat işlemiyor diye biliyorum.
ios15 için LowerInstall tweaki var ama 16 da çalışmıyor. Belki bir alternatif vardır diye sormak istedim. Yanıt için teşekkürler.

Oyla:
ios15 için LowerInstall tweaki var ama 16 da çalışmıyor. Belki bir alternatif vardır diye sormak istedim. Yanıt için teşekkürler.

3DAppVersionSpoofer ayarını deneyebilirsiniz, uygulama dosyalarını değiştirmeden bunu otomatikleştirir.
böyle bir tweak galiba araştr bir hocam duymuştum tabi uyguluyormu halen blemiyorum
cihaz nedir sürüm ?

Oyla:

3DAppversionspoofer​

Bu paket :

Daha fazlası için github' göz at

baska alternatif yok çünkü arkadaşım.
1716172749050.png

Oyla:
Çözüm
ipa uzantısını .zip olarak çıkar
klasörünü aç ve info.plist'i düzenleyin.
Minimum işletim sistemi sürümünü değiştirin. Dosya 'yı kaydet. ipa oluştur.
alternatif belki işe yarar

3DAppversionspoofer​

Bu paket :

Daha fazlası için github' göz at

baska alternatif yok çünkü arkadaşım.
bnu mutlaka dene hocam birde

Oyla:
Cümleten selamlar,

Saygılar.
eskiden bir tweak vardı maalesef şimdi bir çözümü yok yüksek sürümlü bir iphone ile hesabınla uygulamayı indirip daha sonra aynı hesapla kendi teline kurabiliyordun şimdi oda kalktı bir çözümü yok maalesef benim hatırladığım

@DeliTurK verdiğini dene olmaz ise yapacak bir şey yok

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:
Geri