Video çekerken müziği kapatmayan Tweak varmı?

Thursy

Apple Sever
Konular
9
Selamlar, başlıkta gördüğünüz gibi arka plandan youtubeda müzik açınca video kaydetmeye çalışırken müzik duruyor. iOS 16 için tweak arıyorum ancak bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Selamlar, başlıkta gördüğünüz gibi arka plandan youtubeda müzik açınca video kaydetmeye çalışırken müzik duruyor. iOS 16 için tweak arıyorum ancak bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Dndmymusic çalan müziği video çekerken kapatmıyo tabi uyumlumu bilemiyorum .
Alternatif.. Applestorede iPlay adlı uygulamayı indir. ( Alternatif bir müzik indirip çalma uygulaması da olur) müzik açarak ekran kaydı yapabilirsin

Dndmymusic çalan müziği video çekerken kapatmıyo tabi uyumlumu bilemiyorum .
Alternatif.. Applestorede iPlay adlı uygulamayı indir. ( Alternatif bir müzik indirip çalma uygulaması da olur) müzik açarak ekran kaydı yapabilirsin
dndmymusic hangi repoda?

genelde ytdan açıyorum.

hocam sileo kullanıyorum ve cihazım ios 16. hiç bir şekilde tweakleri bulamıyorum.

dogrudur ios 15 16 ile yazılım degişti.. rootles rootful olrak .. bu yüzden repo listelerine göz atmanız gerekiyor .. Çoğu repo uyumlu etmedi bu yazılımlara.

yeni kamera kullanıcı arayüzüyle (QuickTake sanırım fotoğraf modundayken müzik çalıyorsunuz ve kaydı başlatmak için deklanşör düğmesini sağa kaydırıyorsunuz
Appstore de iplay yada

Kardeşim hiçbir tweak yüklemene gerek yok kamerayı açtığında fotoğraf modundayken istediğin açıya al fotoğraf çekme tuşuna basıp sağa kaydır müzik kapanmaz
hocam onu biliyorum ancak o şekilde kullanmak istemiyorum. sinematik modda kayıt yapmak istediğinizde müziği otomatik durduruyor. onu engelleyecek bir tweak lazım.

konuyu çözüldü olarak işaretlemişsiniz ancak tweak hala bulamadım, geri düzeltirseniz sevinirim.

hocam onu biliyorum ancak o şekilde kullanmak istemiyorum. sinematik modda kayıt yapmak istediğinizde müziği otomatik durduruyor. onu engelleyecek bir tweak lazım.

konuyu çözüldü olarak işaretlemişsiniz ancak tweak hala bulamadım, geri düzeltirseniz sevinirim.
şu an için iOS 11 Ve 14 arası sürümlerde var 15 16 için tweak yok diyebiliyorum roootles için. güncel edilmemişler.. arkadaşım . alternatifler verildi appstorede uygulama indirebilirsiniz.

saten bulunur ise yazacaklardır ..

Tüm alternatifler verilmiş .. bundan baska bir şu var. tabi . işe yararmı bilemiyorum . ççünkü o eski tweakler yeni yazılım jailbreaklere uyumlu edilmedi ..
  • Compatible with iOS 13, 14 & 15.
  • Compatible with A12/A13
RoadRunner
  • Beta sürümü – sürüme bağlı olarak işler beklendiği gibi çalışmayabilir.
  • SpringBoard yeniden başlatıldığında şu anda oynatılan uygulamanın sonlandırılmasını engeller.

• Veya Flex 3 ilede yapılbiliyor biliyorum. Allow Playback While Recording Screen/Sound

Son düzenleme:
Tüm alternatifler verilmiş .. bundan baska bir şu var. tabi . işe yararmı bilemiyorum . ççünkü o eski tweakler yeni yazılım jailbreaklere uyumlu edilmedi ..
  • Compatible with iOS 13, 14 & 15.
  • Compatible with A12/A13
RoadRunner
  • Beta sürümü – sürüme bağlı olarak işler beklendiği gibi çalışmayabilir.
  • SpringBoard yeniden başlatıldığında şu anda oynatılan uygulamanın sonlandırılmasını engeller.

• Veya Flex 3 ilede yapılbiliyor biliyorum. Allow Playback While Recording Screen/Sound

bu flex 3 olayını bilmiyordum .. gerçekten

Geri