Tweak Watusi 3 for WhatsApp

clkgkmn

Apple Sever
Konular
11
watusitools kendi reposundan mı sizden mi kurmak gerekiyor
Not: Bende sileo yüklü sizin repo için uyar veriyor ama genede yükledim acana twek kurmama izin verirmi sileo olmazsa şayet ipa veya deb olarak yardımcı olablirmisiniz

clkgkmn

Apple Sever
Konular
11
watusi indirdiginizde bizden.. bagımlılığı bizden yükleyecek ..ve mail girdiginzde lisans etmiş olacak .. bizden yüklü olmalı
öncelikle teşekkürler düzenleme yaptım bakabilirmisiniz
Not: sizdeki repodan önce watusi tools kurdum sonrada watusi 3 tweak sonuç başarılı

SCoRPio

Moderatör
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Cihaz
iphone X
Konular
158
watusitools kendi reposundan mı sizden mi kurmak gerekiyor
Not: Bende sileo yüklü sizin repo için uyar veriyor ama genede yükledim acana twek kurmama izin verirmi sileo olmazsa şayet ipa veya deb olarak yardımcı olablirmisiniz
uyarı veriyor derken yükleme yapması gerekli .. ? .. yaapmuyormu .. resim varmı ..

Ekli dosyalar

• watusi3.deb
    4.2 MB · Görüntüleme: 11
  • watusitools.deb
    13.6 MB · Görüntüleme: 5

clkgkmn

Apple Sever
Konular
11
uyarı veriyor derken yükleme yapması gerekli .. ? .. yaapmuyormu .. resim varmı ..
Bu mesaj attım size
öncelikle teşekkürler düzenleme yaptım bakabilirmisiniz
Not: sizdeki repodan önce watusi tools kurdum sonrada watusi 3 tweak sonuç başarılı

clkgkmn

Apple Sever
Konular
11
Hayırlı geceler whatsapp güncelleme gelmiş 22.4.75 güncelleme yapmış olsak watusi 3 ve onlinenotify sıkıntı yaratırmı teşekkürler

serdar06_65

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Elit Üye
Konular
61
Hayırlı geceler whatsapp güncelleme gelmiş 22.4.75 güncelleme yapmış olsak watusi 3 ve onlinenotify sıkıntı yaratırmı teşekkürler
bende hala 22.3.76 güncellemesi gözüküyor app storede oda bende sorunlu bildirimlerde saat simgesi çıkıyor hep anca sürüm düşürüp sorunu hallettim 2.21.243 sürümü stabil

Merser

Apple Sever
Konular
0

SCoRPio

Moderatör
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Cihaz
iphone X
Konular
158
bi sorum olucaktı watusi 3 lisansını ücretsiz bi şekilde alabilecek bir method varmı 🥶 10$ vermem şartmıdır
saten .. ücretsiz .. repomuzda . üyelik girin. lisans oluyor .. alttaki videoyu izleyin.
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

zanyfc

Apple Sever
Konular
2
saten .. ücretsiz .. repomuzda . üyelik girin. lisans oluyor .. alttaki videoyu izleyin.
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

ios 15 olduğundan cydia inmiyor ipa dosyasından indirdim :(

ilkay34

Apple Sever
Konular
6
Versiyon: 1.1.20k repomuza güncel edildi
Bu versiyonla birlikte adblock++ neden mecburi olarak indiriliyor?

Birde şöyle bir hata var, sohbet listesinde durumlar çubuğunu aktif ettiğimizde whatsapp gir çık yapınca durumlar gözükmüyor ve aşağıdaki gibi arşivlenmiş sohbetler kısmı büyüyor.

75466659-BBBB-4634-A0E5-232482F1F51E.jpeg

deepcx

Apple Sever
Konular
2
Merhaba, bir sorum var. Watusi 3 kurduğum zaman bir süre sonra tweak tutukluk yapıyor. Whatsapp'ta mesaj gönderemez, mesaj alamaz hale geliyorum. Bana gelen mesajların bildirimleri zamanında gelmiyor, uygulamaya girdiğimde mesajın çok daha önce yazıldığını görüyorum. Watusi 2'de ise hiçbir sorun yok, sadece Watusi 3'te yaşıyorum. Bu sorunu tek yaşayan ben miyim? 2 ayrı cihazda denedim, ikisi de aynı... Özellik ve güncellik açısından Watusi 3 kullanmak istiyorum fakat mesajlaşmamı, haberleşmemi engellediği için Watusi 2 kullanmak zorunda kalıyorum. Bu sorunu benden başka yaşayan varsa çözebildi mi? Bir çözümü var mı?

kemalak

Premium üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Adım
Mertcan
Meslek
Market
Cihaz
iphone 11
Konular
30
Merhaba, bir sorum var. Watusi 3 kurduğum zaman bir süre sonra tweak tutukluk yapıyor. Whatsapp'ta mesaj gönderemez, mesaj alamaz hale geliyorum. Bana gelen mesajların bildirimleri zamanında gelmiyor, uygulamaya girdiğimde mesajın çok daha önce yazıldığını görüyorum. Watusi 2'de ise hiçbir sorun yok, sadece Watusi 3'te yaşıyorum. Bu sorunu tek yaşayan ben miyim? 2 ayrı cihazda denedim, ikisi de aynı... Özellik ve güncellik açısından Watusi 3 kullanmak istiyorum fakat mesajlaşmamı, haberleşmemi engellediği için Watusi 2 kullanmak zorunda kalıyorum. Bu sorunu benden başka yaşayan varsa çözebildi mi? Bir çözümü var mı?
Cihazdan cihazamı değişiyor bilmiyorum bende sorun görülmüyor 3 de 2 de hiç yoktu saten kullandığım süre içerisinde ama bir farkı yok gibi 2 ile 3 arasında bende kullan 2 yi derim

Geri