Yılın Teması anketinde oylarınızı bekliyorum ?

• Konbuyu başlatan Le0n
  • Başlangıç tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 3K

Le0n

Apple Sever
Konular
19
Daha fazla  
Silzee tarafından yılın teması oylaması yapılıyor. RedLy isimli temam için Desteklerinizi bekliyorum. Güncel sonuçları aşağıya paylaşıyorum.

Anket için linkine tıklayın. Alfabetik sırayla listeli temalardan RedLy ı bunun ve altındaki vote now yazısına dokunun. Bu kadar :)) her kişi bir oy kullanabiliyor.

Güncel sonuçlar:
7437

RedLy
7438

Moderatör tarafında düzenlendi:
oyladık ustam :)

yani su önde giden temaya baktımda biraz yemin ederim bizim türk arkadaşların yaptıklarının yanından geçemiyor.ama tabi zevk meselesi insanlar begeniyor.

yani su önde giden temaya baktımda biraz yemin ederim bizim türk arkadaşların yaptıklarının yanından geçemiyor.ama tabi zevk meselesi insanlar begeniyor.
Aynen violanın neyini beğeniyorlar anlamıyorum. Tamam ben temam güzel demiyorum daha güzelleri var ama viola ne ya

Okadar çok güzel Türk TEMA’ları varki ilginç yabancı TEMA’lar önde ?

başarılar abi .. umarım kazanırsın..

Destekleriniz için teşekkürler arkadaşlar. 3.yüz şuan 1.ile aramızda 5 fark var.
7519

Şuan 5. Sıradayız ama oy farkı az. Son 10 gün. Aynı telefonla farklı günlerde yeni oy kullanılabiliyor veya farklı tarayıcılarla. Ayrıca oy veren herkese teşekkür ederim.
7686

oy verilmiştir hocam

Konu 4.kez yer değiştirdi 🤔😄

Anket bölümü olsun. Konular belirleyici katagorilerde. Olsun istedik anket bölümü yok diye açalım dedik 😃

Geri