iPA Youtube UyouPlusExtra iPA

ak.if

Apple Sever
Konular
10
aktifleştirmeme rağmen ne reklamları gizleyebiliyor ne de arkaplanda çalıştırabiliyor, güncel değil galiba.

ak.if

Apple Sever
Konular
10
abi teşekkür ederim güncelleme için. Bunu kurdum trollstore üzerinden.. ama uygulama açılmadan direkt atıyor. a-bypass ayarları içinde de gözükmüyor. "Launch without tweaks" aracılığıyla açabiliyorum anca.

ak.if

Apple Sever
Konular
10
Sürüm: 19.03.1 güncel edilmiştir.
Bilgi için teşekkür ederim. Ancak bir üst satırda da yazdıgım gibi bu güncellemede de uygulama açılmadan kapanıyor.

Hatta bu sefer "Launch without tweaks" aracılığıyla dahi açılmıyor.

anone

Apple Sever
Konular
0
Hocam ipad 2 var elimde youtube yüklesem yeterli daha yüksek sürümlü bir cihazla dosya atımı aynı icloud hesabı ipade işlemiyor. Denedim çalışmıyor bu dosyayıda indiremedi jb attım tweaklar hakkında pek bilgi sahibi değilim yt - iptv veya inatbox gibi uygulamalar olsa yeterli ne yapmam gerek

Konular
1,093
Daha fazla  
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Hocam ipad 2 var elimde youtube yüklesem yeterli daha yüksek sürümlü bir cihazla dosya atımı aynı icloud hesabı ipade işlemiyor. Denedim çalışmıyor bu dosyayıda indiremedi jb attım tweaklar hakkında pek bilgi sahibi değilim yt - iptv veya inatbox gibi uygulamalar olsa yeterli ne yapmam gerek
İpad sürümünüz nedir çünkü 14 ve üzeri desteklemekte .. birde jailbreak varken
TrollStore Helper var onu deneyin yükleme bitince size ipa verebilirim yüklediğinizi söyleyin

Konular
1,093
Daha fazla  
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Bilgi için teşekkür ederim. Ancak bir üst satırda da yazdıgım gibi bu güncellemede de uygulama açılmadan kapanıyor.

Hatta bu sefer "Launch without tweaks" aracılığıyla dahi açılmıyor.
Çalışıyor herhangi bir sorun görülmüyor .. Filza ile yükleme yapıyor isen üstteki troolstore helper indirip Troolstore ile yüklemeniz . esing ile sorun yok şu anda

Resim :

Son düzenleme:
Geri