Zebra Güncelleme yapmıyor ?

• Konbuyu başlatan hknkzn
  • Başlangıç tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 449

hknkzn

Üye
Apple Sever
Konular
7
Merhaba.
Zebra kullanıyorum, son dönemlerde güncellemiyor, yani yeni tweakler, güncellenenlerle alakalı yenilikller gelmiyor. Cydia yı Nevterm üzerinden sıfırlıyorduk bu tarz bir işlem zebra içinde yapılabiliyor mu acaba?
Kolay gelsin.

Çözüm
yarı jailbreak başlangıcından yani uc0ver başlangıcından beri zebra kullanıyorum, sileo da sorun yaşadım bir kaç defa, cydia da market kullanımı yok.
ios 13.5 unc0ver jb yüklü xs max cihazım. Zebrayı kaldırıp tekrar yükledim yine aynı, düzelme yok
Zebra, yüklü olduğu söylenmesine rağmen herhangi bir ince ayarı veya uygulamayı yüklemez/güncellemez/yeniden yüklemez/kaldırmaz ve ne yazık ki ayrıntılı günlük kaydına izin veren saily veya sileo'dan farklı olarak Zebra (şu anda) bunu yapmaz.
Bu sorunu tüm kullanıcıların mı yaşadığını yoksa bu hataya neden olan uygun koşullara sahip birkaç kullanıcının mı yaşadığını bilmiyorum ama bu, Zebra geliştiricilerinin bir güncelleme yayınlaması gereken bir sorun.

AмσηR@

Apple Sever
Konular
3
zebrayı kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin . zebra kulanmayı tercih etmiyorum tabi ama ..
Repo: sürüm nedir haangi jailbreak var bilmeiyorum ama

hknkzn

Üye
Apple Sever
Konular
7
yarı jailbreak başlangıcından yani uc0ver başlangıcından beri zebra kullanıyorum, sileo da sorun yaşadım bir kaç defa, cydia da market kullanımı yok.
ios 13.5 unc0ver jb yüklü xs max cihazım. Zebrayı kaldırıp tekrar yükledim yine aynı, düzelme yok

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,158
Zebra, yüklü olduğu söylenmesine rağmen herhangi bir ince ayarı veya uygulamayı yüklemez/güncellemez/yeniden yüklemez/kaldırmaz ve ne yazık ki ayrıntılı günlük kaydına izin veren saily veya sileo'dan farklı olarak Zebra (şu anda) bunu yapmaz.
Bu sorunu tüm kullanıcıların mı yaşadığını yoksa bu hataya neden olan uygun koşullara sahip birkaç kullanıcının mı yaşadığını bilmiyorum ama bu, Zebra geliştiricilerinin bir güncelleme yayınlaması gereken bir sorun.

Çözüm

hknkzn

Üye
Apple Sever
Konular
7
Teşekkür ederim cevap için Devrim abi.
Bazi repolar vardı onları sildim, düzeldi.
Sileo yükleyebilir miyim bu haliyle, sitede "cydia'dan sileo yükleme" diye arattım ama aradığım konuya ulaşamadım. Teşekkürler.

Damla 

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,090
Teşekkür ederim cevap için Devrim abi.
Bazi repolar vardı onları sildim, düzeldi.
Sileo yükleyebilir miyim bu haliyle, sitede "cydia'dan sileo yükleme" diye arattım ama aradığım konuya ulaşamadım. Teşekkürler.
Sileo Cydia var ise yüklemeyin en iyisi Cydia çünkü. İstediğinizi yükleyemezsiniz . Cydown ile istediğiniz tweak tema paralı bazılarını indirme imkanı var çünkü hatırladığım

Uzun zamandır kullanmadığımız için Checkra1n üzerinde oluyordu ama resim atayım test edin

IMG_0484.jpeg
IMG_0485.jpeg

Cydia restore etmek isterseniz ilk önce Sileo kaldırmayı unutmayın

Son düzenleme:
Geri