15 kişiye 50 üzeri mesajı olan üyelerimize lisanslı tweak hediye veriyoruz .

• Konbuyu başlatan josepH
  • Başlangıç tarihi
  • Mesaj 59
  • Görüntüleme 5K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bende istiyorum (Notchification )

Ben de istiyorum daha önce hiç kazanmadım

Emeği geçenlere teşekkür ederim, güzel düşünce. Hediye istemiyorum şimdilik gerekli olanları satın aldım, sadece güzel organizasyonunuz için tebrik etmek istedim, başarılar..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beni neden atladınz ki 😊 ben de istiyorum

Son düzenleme:
Bana da bana da. 😊😊 Dleasy olursa çok mutlu olurum.

Dleasy bende istiyorum. :)

merhaba,
bu şanslı olanlardan birisi de benim,
benim istediğim tweak :Sarkacli Saat - yazar serif61,
çok beğendim....
herkese selamlar

Dleasy hediyenizi aldım, kurdum. Bizlere verdiğiniz değer için çok teşekkür ediyorum. Başarılar.

Selam dostlar bu grubu tanıdığımdan beri çok yol katetti Devrim hocayla belki hatırlamaz Watsap üzerinden 1-2 defa canlı bağlantı yoluyla jb sorunlarımı çözdü şimdide hem forum hemde Telegram üzerinden herkese yetişmeye çalışıyor valla buda yetmez gibi birde hediye dağıtıyor. Ne söylesek az gelir Allah var etsin yolun açık olsun bu güzel hediye için tekrar teşekkür ederim

Selam dostlar bu grubu tanıdığımdan beri çok yol katetti Devrim hocayla belki hatırlamaz Watsap üzerinden 1-2 defa canlı bağlantı yoluyla jb sorunlarımı çözdü şimdide hem forum hemde Telegram üzerinden herkese yetişmeye çalışıyor valla buda yetmez gibi birde hediye dağıtıyor. Ne söylesek az gelir Allah var etsin yolun açık olsun bu güzel hediye için tekrar teşekkür ederim
Devrim hoca ve diğer Adminlerimniz candır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri