15 kişiye 50 üzeri mesajı olan üyelerimize lisanslı tweak hediye veriyoruz .

• Konbuyu başlatan josepH
  • Başlangıç tarihi
  • Mesaj 59
  • Görüntüleme 5K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dleasy olsa keşke bende istiyorum şansımı deniyeyim 😇

9. Arkadaşımız @baracuda33 lisanslı tweak kazanmaya hak etmiştir şimdiden hayırlı olsun diyelim.

7beb7a1cb192b400060fb25b71cede88.jpg

Devrim hocam emeğine sağlık. Bayağı uğraştırdım seni kusura bakma tekrar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

telegram gurubuna yaz ordan yardımcı oluyorlar

bekleyin .. arkadaşım. grupta bekleyin.. verilecek denmiş.. aceleniz yok .. sırayla .. parayla herşey.. grupta bekleyin. yazacagız.. alacaksın .. bir.. yıllardır üyeyiyim yüzlerce mesajım var demene gerek yok biz kim ne zaman üye olmuş mesaj kactane .. niçin yorrum etmişler biliyoruz .. saten...

Katılım 25 Şub 2020 tarihin senin yıllardır burdayım demen gerekmez.. alacaksın tweak yeterki beklemeyi bilin.. biraz sabır.

Lisans almayan kim varsa akşam 9 dan sonra verilecek gruptan kaç kez yazıldı lütfen seslenin

bekleyin .. arkadaşım. grupta bekleyin.. verilecek denmiş.. aceleniz yok .. sırayla .. parayla herşey.. grupta bekleyin. yazacagız.. alacaksın .. bir.. yıllardır üyeyiyim yüzlerce mesajım var demene gerek yok biz kim ne zaman üye olmuş mesaj kactane .. niçin yorrum etmişler biliyoruz .. saten...

Katılım 25 Şub 2020 tarihin senin yıllardır burdayım demen gerekmez.. alacaksın tweak yeterki beklemeyi bilin.. biraz sabır.

ben zaten istemiyorum hocam yazdım devrim hocaya beni es geçin

İlk defa cydiadan tweakim oldu trappledestek ekibine ve emeği geçen devrim hocama teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• AF5504FA-521F-4498-BDFA-8146E3CCDC3C.png
    AF5504FA-521F-4498-BDFA-8146E3CCDC3C.png
    1.6 MB · Görüntüleme: 4
  • A916792A-62FB-4FB3-BDB1-8A22EACC53BF.png
    A916792A-62FB-4FB3-BDB1-8A22EACC53BF.png
    350.1 KB · Görüntüleme: 4
  • 038AB5AD-D68B-4E3E-BC05-5E1D37C75A5C.png
    038AB5AD-D68B-4E3E-BC05-5E1D37C75A5C.png
    1.6 MB · Görüntüleme: 4
merhaba hocam,
almayanlardan birisi de benim....bekliyorum,
ne zaman olursa o zaman yükleriz hediye twikimizi....
saygılar

merhaba arkadaşlar,
değerli moderatörlerimize teşekkür ederim,
hediye tweak'ımı aldım ,
çok çok teşekkürler...
saygılarımla

@Cancan32 ve @DeliTurK önderliginde .. Packix reposundan istedikleri tweakleri hediye ediyorlar .. bizden önceden alamamış üyeler yazsınlar lütfen .. kazananları açıkladıklarımız gruptan deliturk ve cancan32 üyeelerimize yazmaları

50 mesaj üzeri olanlar.. tweak issmi .. ve istıyorum demeleri ...
bende alabilir miyim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri