Altsigner ile Unc0ver 13.5 Yükleme

3utools ile ayrı neyi yüklücez?

Altsigner a appid şifre ve uncover tanıttıktan sonra start diyosun altsigner ın alt sayfasında uncoverın imzalanmış hali çıkıyor yanındada install çıkıyor burdan instal diyip telefonuna kurma altsigner aynı zamanda imzaladığı uncover ipasını masaüstüne bir klasörde kaydediyor klasördenki imzalı ipayı masaüstüne çıkartıyosun 3utools u açıp normal ıygışama yükler gibi yüklüyorsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

altsigner zaten uncoveri telefona yükledi

Tamam bendede ilk başta yükledi uncoverı açtığımda jailbreak dediğimde hep hata aldım bende anlattığım iekilde ipayı altsigner ile değilde 3utools ile telefona kurdum oldu

altstore yükledim pc ama kısa yolunu bulamıyorum

Altsignerın iki görevi var ilk önce uncoverı resmi hale getiriyor ipayı imzalıyor sonra da alttan instal dediğinde telefona kuruyor ben sadece ipayı imzalattıktan sonra ipayı altsigner ile değilde 3utools ile kurdum ipayı altsigner a imzalat imzalı ipayıda 3utools ile kur bende şahsen böyle kurdum

Altsignerın iki görevi var ilk önce uncoverı resmi hale getiriyor ipayı imzalıyor sonra da alttan instal dediğinde telefona kuruyor ben sadece ipayı imzalattıktan sonra ipayı altsigner ile değilde 3utools ile kurdum ipayı altsigner a imzalat imzalı ipayıda 3utools ile kur bende şahsen böyle kurdum

yani indirdiğim uncoveri prfilden güven dedim kurdum silip dediğiniz gibi yüklemek gerekiyor

Aynen

Arkadaşın sorununu sonunda çözdük aynı sorunu yaşayan arkadaşlar dediğim yöntemle sorunlarını çözebilirler muhtelemelen altsigner kısmen bazı kullanıcılarda uygulamadan installda hata veriyor yönetici arkadaşlar söylediğim yöntemide açıklamaya eklerler ise sorun yaşayanlar sorunlarını çözerler

Altsigner a appid şifre ve uncover tanıttıktan sonra start diyosun altsigner ın alt sayfasında uncoverın imzalanmış hali çıkıyor yanındada install çıkıyor burdan instal diyip telefonuna kurma altsigner aynı zamanda imzaladığı uncover ipasını masaüstüne bir klasörde kaydediyor klasördenki imzalı ipayı masaüstüne çıkartıyosun 3utools u açıp normal uygulama yükler gibi yüklüyorsun

arkadaştan allah razı olsun sabahtan beri uğraşıyorum sonunda oldu

arkadaştan allah razı olsun sabahtan beri uğraşıyorum sonunda oldu

Ne demek kardeşim forum yöneticisi arkadaşlar sağolsunlar karşılık gözetmeksizin bizlere stabil şekilde jailbreak i anlatıyorlar aktarıyorlar paylaşıyorlar nacizane amacım yüklerini bir nebze azaltmak

instal dediğimde failed diyor hata ama nerde
12.10.6.2 İtunes

Windows 10 kullanıyorsanız iCloud u Microsoft üzerinden kurmayın Apple dosyasını seçmeniz gerekiyor bundan dolayı dışardan iCloud’u indirip kurun

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Zaten parola kulanmuyorum malesev olma
Windows 10 kullanıyorsanız iCloud u Microsoft üzerinden kurmayın Apple dosyasını seçmeniz gerekiyor bundan dolayı dışardan iCloud’u indirip kurun

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
ink lütven

Altsigner ile Unc0ver 13.5 Yükleme

Herkese merhalar ios 13.5 Unc0ver çıktı ve Altstore minimum windows 10 istiyor.

Bu yüzden sizlere Altsigner ile Unc0ver yüklemeyi anlatacağım.

-İlk önce bilgisayarınızda itunes güncel sürüm yüklü olmalıdır.
-Bilgisayarınızda antivirüs programı varsa kapatın.
- Unc0ver 5.0.0 sürümünü resmi sayfasından indirin.( )

Ardından burdan Altsigner uygulamasını bilgisayarınıza indiriyorsunuz.

[Hidden content]

-Uygulamayı bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulumunu yapın daha sonra Uygulamayı açın.

Ekli dosyayı görüntüle 9718
-Uygulamız açıldı resimde gösterildiği gibi
Appleid Şifre Udid ve İpa mızı seçiyoruz.

-Udidini öğrenmek için itunes programını açıyoruz. Bunun içinde aşağıdaki resme bakabiliriniz.

Ekli dosyayı görüntüle 9719

-İşlemleri yaptıktan sonra start diyoruz. Telefonumuza bir doğrulama kodu geliyor onu Altsignerdeki ekranımıza giriyoruze Altsignere Unc0ver yükleniyor.
Ekli dosyayı görüntüle 9720

-Şimdi tek bir işlemimiz kaldı Altsignere gelen Unc0veri install diyip telefonumuza yükletiyoruz.
Ekli dosyayı görüntüle 9721

Evet işlemler bu kadar.

Bu işlemlerden sonra telefonumuzdan unc0ver uygulaması için güven diyoruz ayarlar genel profilden.

Daha sonra unc0ver uygulasını açıp jailbreak diyoruz ilkinde telefon kapanıp açılıyor daha sonra tekrar jailbreak diyoruz telefon kapanıp açıldıktan sonra Cydia ekranımıza geliyor ve başarıyla tamamlamış oluyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 9722
ipad air 3 hata verdi unc0ver cihaza yüklendi ama kurulum yapmıyor

Arkadaşlar Altstore ile jb yaptım bende ancak 7 gün süresi varmış sanırım imzalama çözümü nedir destek lütfen

Cydiadan reprovision tweakını indir ve imzala 👍🏻
Error for ‘(null)’: This app could not be installed because there’s already 3 signed apps installed. Automatic signing needs at maximum 2 apps installed to your account
Bu hatayı veriyor sürekli
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
burdaki yöntemi yaptım başka apple hesabı denedim yok yine aynı hata veriyor

Bu hatayı alıyorum
ipa Dosyasını burada verilen linkden indirdim ama sürekli bu hatayı veriyor.

Ekli dosyalar

• 4DE050C9-57D5-493A-83DA-6FC9AB274636.png
    4DE050C9-57D5-493A-83DA-6FC9AB274636.png
    3.8 MB · Görüntüleme: 14
Bu hatayı alıyorum
ipa Dosyasını burada verilen linkden indirdim ama sürekli bu hatayı veriyor.

Kurduğun uncover ipayı sil sonra aşşağıdaki yazacağım adımları uygula sorunun çözülecektir

Altsigner a appid şifre ve uncover tanıttıktan sonra start diyosun altsigner ın alt sayfasında uncoverın imzalanmış hali çıkıyor yanındada install çıkıyor burdan instal diyip telefonuna kurma altsigner aynı zamanda imzaladığı uncover ipasını masaüstüne bir klasörde kaydediyor klasördeki imzalı ipayı masaüstüne çıkartıyosun 3utools u açıp normal uygulama yükler gibi yüklüyorsun

Altsigner a appid şifre ve uncover tanıttıktan sonra start diyosun altsigner ın alt sayfasında uncoverın imzalanmış hali çıkıyor yanındada install çıkıyor burdan instal diyip telefonuna kurma altsigner aynı zamanda imzaladığı uncover ipasını masaüstüne bir klasörde kaydediyor klasördenki imzalı ipayı masaüstüne çıkartıyosun 3utools u açıp normal ıygışama yükler gibi yüklüyorsun

Eyvallah hocam bu yöntemle oldu

Yeni Mesajlar

Geri