Altsigner ile Unc0ver 13.5 Yükleme

Altsigner a appid şifre ve uncover tanıttıktan sonra start diyosun altsigner ın alt sayfasında uncoverın imzalanmış hali çıkıyor yanındada install çıkıyor burdan instal diyip telefonuna kurma altsigner aynı zamanda imzaladığı uncover ipasını masaüstüne bir klasörde kaydediyor klasördenki imzalı ipayı masaüstüne çıkartıyosun 3utools u açıp normal ıygışama yükler gibi yüklüyorsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bu şekilde oldu, teşekkür ederim.

apple ıd miz deşiffre olmuyor demi

Ona birşey diyemem ama sonuçta hepimiz cydia impactor ile kurulumlar yaptık ve onada appid şifre girdik altsignerda cydia impactorun alternatifi ama altsignerın bir sorunu var her kullanıcıda olmasada bazı kullanıcılarda kısmi sorun çıkartıyor uncover ı telefona kuruyor ama telden jai yapılmak istendiğindede jai olmuyor çözümüde basit altsignerı sadece uncover ı imzalatmak için kullanıp imzalı ipayıda 3utools ile tele kurmak gerekiyor bu şekilde sorun çıkmıyor altta detaylı şekilde kurulumunu açıkladım sorun yaşayan arladaşlar bu şekilde yapabilirler

Altsigner a appid şifre ve uncover tanıttıktan sonra start diyosun altsigner ın alt sayfasında uncoverın imzalanmış hali çıkıyor yanındada install çıkıyor burdan instal diyip telefonuna kurma altsigner aynı zamanda imzaladığı uncover ipasını masaüstüne bir klasörde kaydediyor klasördenki imzalı ipayı masaüstüne çıkartıyosun 3utools u açıp normal uygulama yükler gibi yüklüyorsun

apple ıd miz deşiffre olmuyor demi

Deşifre oluyor. Impactorda id ve şifren doğrudan apple gönderiliyor. Belki saurik id ve şifreleri öncesinde kendi sunucusuna da gönderiyor olabilir. Birşey diyemem. Ancak impactorda zaten şifrenizi değil uygulamaya özel ürettiğiniz şifrenizi istiyor. Dolayısıyla o şifre ile herhangi bir yerde oturum açamaz. Ama alt store ve altsigner da sizin id ve şifrenizle başka bir cihazda oturum açılıyor. Zaten sizden telefonunuza gelen kodu da istiyor. O yüzden özellikle altsigner ve altstore kullananlar işlemden sonra mutlaka şifreleri değiştirsinler ve appleid.apple.com adresinden de altsingerın oturum açtığı cihazın yetkilendirilmesini kaldırsınlar. Ciddi güvenlik riski bu.

tşkler emeğinize sağlık ip7 telefonumu bu yöntemle yaptım

yapamayanlar için.. uzantı eklendi .bu şekilde yapıldıgı an temiz uncover yüklenimş olacak

hangi (uzantı eklendi ) üstad aynı duruyo degişen bir durum görülmüyor aynı hata devam tşk

hangi (uzantı eklendi ) üstad aynı duruyo degişen bir durum görülmüyor aynı hata devam tşk

Açıklamaya 3utools ile yapılması gereken işlemler eklendi yazılanları harfiyen uygularsanız jailbreaki yükleyeceksin

(Açıklamaya 3utools ile yapılması gereken işlemler eklendi yazılanları harfiyen uygularsanız jailbreaki yükleyeceksin )
ipad 5 sorun yok iphone 11 olmuyor üstad

(Açıklamaya 3utools ile yapılması gereken işlemler eklendi yazılanları harfiyen uygularsanız jailbreaki yükleyeceksin )
ipad 5 sorun yok iphone 11 olmuyor üstad

Telefonu itunes ile sıfırlayın öyle deneyin eski j jailbreak dosyaları ile çakışıyor olabilir en iyisi sıfırlayıp jai yapmak

Ekarakass üstad
Telefonu itunes ile sıfırlayın öyle deneyin eski j jailbreak dosyaları ile çakışıyor olabilir en iyisi sıfırlayıp jai yapmak
doğru tespit sağolun tşk

hiç bişey anlamadım yapıyorum id falan hersey geliyor parola kısmı boş kalıyor

daha önce bu yöntemle yapmıştım ama şimdi idevice unjailbroken hatası veriyor çözümü var mı

En kolayı 3utools onunla 30 saniyede yaptım 😁

Geri