AppStore Premium Uygulama İstek Hattı

• Konbuyu başlatan Serhat
  • Başlangıç tarihi
  • Mesaj 286
  • Görüntüleme 37K
Enlight -
Quickshot
Photofox
Pixaloop

Merhaba, Darkly Widget eklenebilir mi lütfen?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhabalar öncelik ile böyle bir konu açtığınız icin çok teşekkürler. Bizlere bu fırsatı sunduğunuz icin. İstek olarak bu uygulamayı pro sürümünü yapma Şansınız var mi acaba gerçekten aylardır aradım uygulamayı ama internet ortamında yok yapabilirseniz çok sevinirim. Ve forum olarak dünya da ilk olmuş oluruz. Şimdiden teşekkürler🙏🏼983DB3BB-6723-428B-97B4-C1EA3B4B5F63.png

Merhaba ince düşünceniz için teşekkür ederim öncelikle ancak ipası denendi ama ne yazik ki çalışmadı. En yakın zaman da forum da paylaşmak için çaba gösteriyorum.

Merhaba ince düşünceniz için teşekkür ederim öncelikle ancak ipası denendi ama ne yazik ki çalışmadı. En yakın zaman da forum da paylaşmak için çaba gösteriyorum.
Bunun ile ilgili bizlerin yapacağı Her hangi bir şey var mi acaba yanı deb dosyası oluşturma gibi

Asccp uygulaması vardı appstorede paralıydı kalkmış, onun ipası veya premium‘u olabilir mi acaba? Teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Asccp uygulaması vardı appstorede paralıydı kalkmış, onun ipası veya premium‘u olabilir mi acaba? Teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Merhaba şuan için ipa mevcut değil. Alternatifi varsa ona bakabilirim.

Airmail bulabilirmiyiz ?

İnstasize
Remini
Reports+
varmu acaba?

Alternatifi forumda mevcut

Alternatifin de MAC adresi ekleyemiyorsun. Önemli olan MAC adresi ekleyebilmek. Stalker sadece MAC eslesmeli calisiyor.

Alternatifin de MAC adresi ekleyemiyorsun. Önemli olan MAC adresi ekleyebilmek. Stalker sadece MAC eslesmeli calisiyor.

Malesef şuan için ipası mevcut değil takipteyim.

Cyberlink Powerdirector için çalışmanız mümkün müdür hocam?

Geri