AppSync Unified

anlatım videosu var mıdır kardeşim rica etsem eklr misin sana zahmet olmazsa tabi...

IMG_0909.PNG

Sürekli bu hatayı alıyorum her uygulamada adblock kuruyor ama hep hata

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu program nasıl çalışır bi izah edebilirmisiniz,uygulamanın ne İkonu ne de ayarlarda gözüküyor?

ios14 appsync.png

AppSync Unified Nedir, Ne İşe Yarar?
Bir iOS cihazına imzasız, sahte veya geçici imzalı IPA paketlerinin yüklenmesine izin vermek için kullanılan bir tweaktir. Yüklü uygulamaların sürümünü düşürmek veya klonlamak için de kullanılabilir.

TRappleDestek Repo'dan iOS 14 destekli sürümü cihazınıza kurabilirsiniz.

Uyumluluk. iOS 14.8.1e kadar destek eklendi
Versiyon : 100
UYARI : Çalışmadıysa öncelikle kurulan dosyaları kaldırın. Yoksa çakışma yapacaktır.
Cihazınızda Jailbreak olmalı, Filza File Manager kurulu olmalıdır.

1. ADIM Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak dosyayı indirin. (62.23 KB)
2. ADIM: İndirdiğiniz ZIP dosyasını Filza'ya gönderin.
3. ADIM: ZIP dosyasının üstüne bir kere basın, içinden iki tane DEB dosyası çıkacak.
4. ADIM: Gelen iki DEB dosyasının da sırasıyla üstüne basın ve sağ üstteki Yükle tuşuna basarak yükleyin, ardından Respring atın.

Bu işlemden sonra istediğiniz IPA dosyasını cihazınıza kurabilirsiniz :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
AppSync Unified Nedir, Ne İşe Yarar?
Bir iOS cihazına imzasız, sahte veya geçici imzalı IPA paketlerinin yüklenmesine izin vermek için kullanılan bir tweaktir. Yüklü uygulamaların sürümünü düşürmek veya klonlamak için de kullanılabilir.

iOS 14 harici sürümlerde zaten direkt Cydia üzerinden Appsync'i indirip kullanabiliyordunuz ancak iOS 14'ü resmi olarak desteklemediği için çalışmıyordu. Şimdi sizlere nasıl yapabileceğinizi göstereceğim.
UYARI : Cihazınızda Jailbreak olmalı, Filza File Manager kurulu olmalıdır.

1. ADIM Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak dosyayı indirin. (31.1 KB)
Bağlantı : [Hidden content]

2. ADIM:
İndirdiğiniz RAR dosyasını Filza'ya gönderin.
3. ADIM: RAR dosyasının üstüne bir kere basın, içinden iki tane DEB dosyası çıkacak.
4. ADIM: Gelen iki DEB dosyasının da sırasıyla üstüne basın ve sağ üstteki Yükle tuşuna basarak yükleyin, ardından Respring atın.

Bu işlemden sonra istediğiniz IPA dosyasını cihazınıza kurabilirsiniz :)

geçici oalrak çalışması süper oldu.. teşekkürler abi .. eline sağlık

teşekkürler hocam süper oldu bu.

Teşekkürler eline sağlık

Bu tip şeyler zorunlu değilse cevap vermem ama bu geçerken tam aradığım şeydi. Eyvallah kardeşim teşekkür ederim. Uzun zamandır appsync beklerken ilaç oldu bu

Arkadaşlar bende ipa kurdu ama açılmıyor işlemi aynı şekilde yaptım yardım ederseniz çok sevinirim

Geri