AppSync Unified

appsync çalışmamakta bilginiz varmı

Bu sürüm, iOS 5.0 - 14.4 ile repomuzda güncel edildi .. geçici olarak orjinal repo . güncel edene dek tüm ipaları soeunsuz kurabileceksiniz.. ..

once cydia da gorup hemen kurdum ama respringe takildi. sonrasinda forumda gorup kurdum, elinize saglik. buyuk bir zahmetten kurtulmus olduk sayenizde:)

Bu sürüm, iOS 5.0 - 14.4 ile repomuzda güncel edildi .. geçici olarak orjinal repo . güncel edene dek tüm ipaları soeunsuz kurabileceksiniz.. ..
once repoda gordugum icin buradan kurdum fakat respring e girdi. sonrasinda kaldirip filzadan kurdum ve sorun ortadan kalkti. pproblemsiz ipalari kurdum, ustelik cok cok hizli. tesekkurler.

Appsync ios 14 yukledikten sonra, daha once kurulu olan uygulamalarin acilis hizi bariz artti, neden acaba?

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

dediklerinizi yaptım fakat hala harici uygulama yüklemeye çalışırken doğrulama sorunu veriyor.
Bir daha denedim ve oldu teşekkürler.

iOS 14.3 ile uyumlu diyor 14.4 kullanıyorum olmuyor

repomuzdan .. bagımlılıklas beraber indirdiginizi ..kaldırın tek paket olarak günceledik.. bagımlılık. Antirevoke kaldırınız..

AppSync Unified Nedir, Ne İşe Yarar?
Bir iOS cihazına imzasız, sahte veya geçici imzalı IPA paketlerinin yüklenmesine izin vermek için kullanılan bir tweaktir. Yüklü uygulamaların sürümünü düşürmek veya klonlamak için de kullanılabilir.

iOS 14 harici sürümlerde zaten direkt Cydia üzerinden Appsync'i indirip kullanabiliyordunuz ancak iOS 14'ü resmi olarak desteklemediği için çalışmıyordu. Şimdi sizlere nasıl yapabileceğinizi göstereceğim.
UYARI : Cihazınızda Jailbreak olmalı, Filza File Manager kurulu olmalıdır.

1. ADIM Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak dosyayı indirin. (62.23 KB)
  • Bağlantı: * Gizli metin: alıntı yapılamaz. *
2. ADIM: İndirdiğiniz ZIP dosyasını Filza'ya gönderin.
3. ADIM: ZIP dosyasının üstüne bir kere basın, içinden iki tane DEB dosyası çıkacak.
4. ADIM: Gelen iki DEB dosyasının da sırasıyla üstüne basın ve sağ üstteki Yükle tuşuna basarak yükleyin, ardından Respring atın.

Bu işlemden sonra istediğiniz IPA dosyasını cihazınıza kurabilirsiniz :)
Teşekkürler

Bir iOS cihazına imzasız, sahte veya geçici imzalı IPA paketlerinin yüklenmesine izin vermek için kullanılan bir tweaktir. Yüklü uygulamaların sürümünü düşürmek veya klonlamak için de kullanılabilir.

iOS 14 harici sürümlerde zaten direkt Cydia üzerinden Appsync'i indirip kullanabiliyordunuz ancak iOS 14'ü resmi olarak desteklemediği için çalışmıyordu. Şimdi sizlere nasıl yapabileceğinizi göstereceğim.

3. ADIM: ZIP dosyasının üstüne bir kere basın, içinden iki tane DEB dosyası çıkacak.
4. ADIM: Gelen iki DEB dosyasının da sırasıyla üstüne basın ve sağ üstteki Yükle tuşuna basarak yükleyin, ardından Respring atın.

bu çalışıyor zaten. bilmediğimiz başka bir şey mi var?

Teşekkürler

Geri