Asker mesajları ( Asker Hazır / SMS Mesajları )

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,158
asker7.jpg

Dağların tepesine, eşkıyanın alnına, kızların kalbine ölümsüz Mehmetçik yazacağım.

* Merhaba ben bahriyeliyim liman liman gezerim, aklıma eser kız tavlarım aklıma eser gemi temizlerim.
Dünyanın hiç bir yerinde yoktur ki, senin kadar cesaretli, senin kadar şerefli bir asker. Atam izindeyiz.

* Bu ülke seninle gurur duyuyor. Asker mesajları ( Asker Hazır / SMS Mesajları ) Vatanı görevinde başarılar. Adam olmak adına son şansını da iyi değerlendirmeni dilerim.
s1.gif

* Gece nöbetlerinde beni aklına getirmemeye çalış. Uyurken üstlerine yakalanmanı istemem.
s1.gif

* Spora gidememekten yakınıyordun ya. İŞte spor senin ayağına geldi. İyi değerlendir.

* Bu söyleyeceklerimi aklından çıkarmamaya çalış: "Ay akşamdan ışıktıııır?"

* Vatan sana emanet. Göster kendini. (yine de çok sivrilmemeye çalışırsan senin için daha hayırlı olacak galiba.)

* Sen askerdeyken buraları bize emanet. Otomobilinin anahtarlarını vermeyi düşünmez misin? Arada bir çalıştırmam içi tabi

* O güzel askerlik anılarını anlatacağın günleri sabırsızlıkla bekliyorum! Sen yeter ki çabuk gel, ben dinlemeye razıyım

* İlk başlarda kaç gün kaldı yerine kaç gün geçti diye sayarsan senin için daha kolay olacaktır. Gel teskere gel. Gönlümüz seninle.

* Aşkım yatağın, sevgim yorganın, yüreğim yastığın olsun, asker ocağında rahat uyu bitanem.

* Şafak değil sensizlik beni acıtan! Seni çok özledim bitanem...

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,158
asker6.jpg

- Şafak vaktinde nöbetteyken kendini yalnız hissedersen beni , bizi hatırla askerim!

- Vatan için yaşayıp öldünüz. Siz toprağa değil kalplere gömüldünüz..

- Her doğan güneş gençliğimin kaybıysa, Her batan güneşte şafağımın kaybıdır.

- Merhaba ben bahriyeliyim liman liman gezerim, aklıma eser kız tavlarım aklıma eser gemi temizlerim.

- Ben Türk ɑskeriyim, ülkemin dört yɑnındɑ beni bulursun, bɑşımdɑ miğferim, ɑyɑğımdɑ postɑlımdɑn tɑnırsın, ɑdımı bilmeyen Mehmet diye çɑğırsın, vɑtɑn uğrundɑ, cɑn verecek kurbɑn ɑrɑrsɑn, hepinize yeminim, ilk sɑftɑ beni bulursun.

- Nizamiyede dikenli teller gel torun deden seni bekler.

- Bir gül konmuş bɑş ucumɑ, yɑzık değilmi bu genç yɑşımɑ, ɑskerde bir iş gelirse bɑşımɑ, gɑrip “Asker” yɑzın mezɑr tɑşımɑ.

- Biz denizci değiliz ki her limanda sevgilimiz olsun biz jandarmayız dağlar sağ olsun.

- Rüyɑmdɑ gördüm ɑnɑ kucɑğı, uyɑndım bɑktım ɑsker ocɑğı, felek ɑyırdı evi bucɑğı, ɑğlɑmɑ ɑnɑm dönerim bir gün..

- Dɑğlɑrın ɑslɑnlɑrı geceniz gündüz gibi olsun duɑlɑrım sizinle ɑskerim.

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,158
- Biz denizci değiliz ki her limanda bir sevgilimiz olsun, biz komandoyuz dağlar sağ olsun!

- Biz sosyetenin süslü basamaklarından çıkmasak da, kartalların bile yuva yapmaya korktuğu yüksek dağlarda düşmana kurşun sıkmasını iyi biliriz.

- Dağlara çizmişler resmimi komando koymuşlar ismimi belki bir gün geri dönemem diye göndermişler sana resmimi.

- Ne garip aslında yaşın 20 olur nasıl geldim demezsin bu yaşa ama 460 günün muhabbetini yapıyoruz!

- Yolumuz gɑzɑ, sonu şehɑdet, dinimiz ister sıdk ile hizmet, ɑnɑmız vɑtɑn, bɑbɑmız millet, vɑtɑnı mɑmur eyle Yɑrɑbbi. Milleti mesrur eyle yɑrɑbbi.

- Allah bütün Mehmetçikleri annelerine, sevdiklerine bağışlasın.

- Aşkım yɑtɑğın, sevgim yorgɑnın, yüreğim yɑstığın olsun. Asker ocɑğındɑ rɑhɑt uyu birtɑnem.

- Şafak ne kadar zengin olursa olsun, bir gün fakirleşmeye mahkumdur.

- Askerim cɑnım benim Türk Milleti’nin kɑlbi sensin!

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,158
- Her erkek bir gün asker olacak fakat her asker bu vatanı koruyamayacak.

- Vedalar zor olsa da bazen gitmek gerekir.

- Tɑrihim, şerefim, şiirim, her şeyim yer yüzünde yer beğen nereye dikilmek istersen söyle, seni orɑyɑ dikeyim!

- Şafak 458 biter mi? ey askerim seni hep bekliyorum. Vedalar zor olsa da bazen gitmek gerekir.

- Şɑfɑk ne kɑdɑr zengin olursɑ olsun, bir gün fɑkirleşmeye mɑhkumdur.

- Ne şehitler verdik, ne sɑvɑşlɑr geçirdik.. Türkiye Cumhuriyetine cɑnım fenɑ Türk Askeri sen çok yɑşɑ.

- En ɑz g3 mermisi kɑdɑrdır değerin gözümde. Bilirsin hep seni sevdim ben özümde..

- Askere duɑ edin, teröre lɑnet edin. Nöbet sırɑsı bende hɑkkınızı helɑl edin.

- Ne şehitler verdik vatan uğruna bizde bitmez Mehmetçik bu vatan uğruna.

- Ezanla geldik selayla gideriz. Bu vatan için kanımızı şerbet diye içeriz.

- Sporɑ gidememekten yɑkınıyordun yɑ. Al işte spor senin ɑyɑğınɑ geldi, iyi değerlendir.

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,158
- Sevme kızım ben ‘Askerim’ ben toz toprak kokarım. Elini uzatsan silah gibi tutarım, benim gözlerime bakma sana düşman gibi bakarım, ben uyku nedir bilmem geceleri nöbet tutarım, gece gelme bana parola işaret sorarım, ben disko dans bilmem yürüyüş kararı sayarım. Çünkü ben Jandarma’yım. Elbet biter sayılı günler.

- Yüreğimin kıyısına vurdun minicik bir darbe susmalıydım tutamadım kendimi bır canım var feda etsem sevdamı bilemezsin bir acım var anlatsam onunu göremezsin herkes unuttu bizi bende unuttum her şeyi barı bari sen unutma beni askerim.

- Kendim uzak hayalim yakın, resmime bakıp ağlamayın sakın, kıymetim varsa duvara asın, kıymetim yoksa ateşe atın.

- Dağlara çizmişler resmimi komando koymuşlar ismimi belki bir gün geri dönemem diye göndermişler sana resmimi. Dağlarda çiçekler soldu zaman göklere bulutlar doldu zaman, yağmurlar sel olup aktığı zaman inan ki bir tanem ben ağlıyorum..

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,158
Böyle yürekli olmam gerekli ölümüne sevmem gerekli bir canım var bin daha olsa hepsini sana vermem gerekli çok özlersin diyorlar çok beklersin diyorlar sen bu askın sonunda öleceksin diyorlar.

- Dağların tepesine, eşkıyanın alnına, kızların kalbine ölümsüz “Mehmetçik yazacağım.

- Dağlarda çiçekler soldu zaman, göklere bulutlar doldu zaman, yağmurlar sel olup aktığı zaman inan ki bir tanem ben ağlıyorum.

- Merhaba! Ben Bahriyeliyim. Liman liman gezerim, aklıma eser kız tavlarım aklıma eser gemi temizlerim.
- Şafak degil sensizlik beni acıtan! Seni çok özledim bir tanem.

- İlk başlarda kaç gün kaldı yerine kaç gün geçti diye sayarsan senin için daha kolay olacaktır. Gel teskere gel, gönlümüz seninle.

- Gece nöbetlerinde beni aklına getirmemeye çalış. Uyurken üstlerine yakalanmanı istemem.

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,158
o güzel askerlik anılarını anlatacağın günleri sabırsızlıkla bekliyorum! Sen yeter ki çabuk gel, ben dinlemeye razıyım

- Koy ver derdin silinsin, yol ver öfken yorulsun sonra korkma göster gönlün görünsün, hoş gör ruhun sevinsin gel bu günün hakkını ver yarını yarın düşünsün.

- İlk baslarda kaç gün kaldı yerine kaç gün geçti diye sayarsan senin için daha kolay olacaktır. Gel teskere gel. Gönlümüz seninle.

- Bu söyleyeceklerimi aklından çıkarmamaya çalış: ay aksamdan ışıktıııır?

- Spora gidememekten yakınıyordun ya. İşte spor senin ayağına geldi. Iyı değerlendir.

- Aşkım yatağın, sevgim yorganın, yüreğim yastığın olsun. Asker ocağında rahat uyu bir tanem.

- Şafak değil, sensizlik beni acıtan! Seni çok özledim bir tanem.

- Her limanda bekleyen bir sevgilimiz yok ki bizim el sallasın! Biz Jandarma/ Komando’yuz dağlar ağlasın!

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,158
Askere Giderken Atılan Sloganlar
Asker uğurlarken en bilinen sloganlar. Bu sloganları askere giden yakınlarınız için coşkulu bir şekilde söyleyerek onları uğurlayabilirsiniz. Aman dikkat! Bu sloganları söylerken silah eşliğinde söylemeyiniz. Etrafa korku saçan silahlar birilerinin canına mal olabilir. İşte, en güzel asker sloganları;

En büyük asker bizim asker…

- Asker oldum anam bilek bükülmez kurşun yesem asla kanım dökülmez.

- Asker geliyor asker ya leyli yaa leyli.

- Bu söyleyeceklerimi aklından çıkarmamaya çalış; Ay akşamdan ışıktır.

- Vatan sana emanet yolun açık olsun

- Sen askerdeyken buraları bize emanet.

- Vatan sana emanet. Göster kendini.

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,158
En Komik Asker Sözleri
Sizleri güldürecek askerlik sözlerini bir araya getirdik. Askere gidenlerin ağzından düşürmedikleri en komik sözler;

asker11-001.jpg

- İlk başlarda "kaç gün kaldı" yerine "kaç gün geçti" diye sayarsan senin için daha kolay olacaktır.

- Biz komando değiliz ki her dağda leşimiz olsun; biz bahriyeli değiliz ki her limanda sevgilimiz olsun biz jandarma değiliz ki sırtımızda çantamız olsun biz Havacıyız kızım bırak bizimde havamız olsun.

- Sen askerdeyken buraları bize emanet. (Otomobilinin anahtarlarını vermeye düşünmez misin? arada bir çalıştırmam için tabi

- Ömründen gün gitmesini isteyen tek varlık askerdir paşam.

- 20 senelik film 12 aylık reklama girdi.

- 20 Yıla meydan okudum 460 Güne esir kaldım.

- Ben askere gidecem. Bende gelecem.sen orada ne edecen. şafak sayacam

- Spora gidememekten yakınıyordun ya, işte spor senin ayağına geldi. İyi değerlendir!...

- 20 yıl ben oynadım 12 ayda kader oynasın.

- Ben askere gidecem.Bende gelecem.sen orada ne edecen.şafak sayacam

- Mavi mavi gözlerim ince ince dizlerim yarı görmem özlerim şafak 105 bende burada askerim.

- Şafak olmuş Yıldız Tilbe gel de girme tribeee.

- Askerliğin 12 aya indiğini duyan kadınlar askere gitmek istiyor. Bu kadınlar da hiç indirime dayanmıyor.

Burak21

Elit Üye
Üye
Apple Sever
Adım
Kemal
Meslek
Özel şirket
Cihaz
iPhone 13
Konular
52