CallBar XS (iOS 12 - 12.4 ) FULL

Telefondan arama yaptığımda arama ekranı gelmiyor, gelen aramalarda problem yok, sorun nedir?

Kendi TELİMDEN kendi repo adresimden yaptım sağlam ve yüklenen tweakler kendi repomun.. temiz kurulum şart 11.4. Uyumlu demesine bakmayın info dosyasına yazmayı unutmuşum 12 uyumludur

Repo.trappledestek.com

Yüklenenler

c420f0a224a200b010b41bed6964169b.jpg
c0096c86decd72aff9bbc208efa6d3a6.jpg
82def69abd9dfdfba880953f11b4a46f.jpg
c5d8ef5d54e7247b5f28cab34078a27f.jpg
af3cfa72752a48ef2c17e8d4a1a9eca0.jpg
1a36fd06f5e7fdd73f94284cd2e9545a.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Abi bu Callbar creaklısı tehlikeli diyorlar ben bu tehlikeli işi anlamadım hiç siz kullanıyormusunuz creaklı

Abi bu Callbar creaklısı tehlikeli diyorlar ben bu tehlikeli işi anlamadım hiç siz kullanıyormusunuz creaklı

HER DENİLEN şeyler inanmak zorundamısınız .. arkadaşıım.. bende kullanıyorum iOS 11 ŞİMDİDE 12 de ve parası olmayan adam ödeme yapamayan insanlara bu fırsat... geçtim .. @onderazazi ustamız bile türkçe ful etmiş YAYINLAMIŞ ..

HER DENİLEN şeyler inanmak zorundamısınız .. arkadaşıım.. bende kullanıyorum iOS 11 ŞİMDİDE 12 de ve parası olmayan adam ödeme yapamayan insanlara bu fırsat... geçtim .. @onderazazi ustamız bile türkçe ful etmiş YAYINLAMIŞ ..
Yok Damla hnm ilk defa yaptım jealbreak yok elmada kalır yok creaklı tweaklara adam trojen koyar her kez bişi diyor telefona zarar verir diyorlar neden zarar verir diyorum cevap yok Teşekkür ederim cevabınız için

Yok Damla hnm ilk defa yaptım jealbreak yok elmada kalır yok creaklı tweaklara adam trojen koyar her kez bişi diyor telefona zarar verir diyorlar neden zarar verir diyorum cevap yok Teşekkür ederim cevabınız için

merak etmeyin .. hiç bir şekilde zarar gelmez .. telefona çok fazla tweak yüklenip uyumsuz olan tweakler atıp.. çok fazla yükleme edilince.. elmada kalırsınız.. CRACK ile paralı olan arasında en ufak kod ve dosya fazlalığı yoktur bire birdir.. saygılarımla ..

merak etmeyin .. hiç bir şekilde zarar gelmez .. telefona çok fazla tweak yüklenip uyumsuz olan tweakler atıp.. çok fazla yükleme edilince.. elmada kalırsınız.. CRACK ile paralı olan arasında en ufak kod ve dosya fazlalığı yoktur bire birdir.. saygılarımla ..
Teşekkür ederim kolay gelsin

uzun ugraslar sonunda problemi tespit edebildim.
kiiimo reposundan bioprotect yuklemistim, meger ki callbar in calismasina o engel oluyormus. tweak i kaldirinca duzeldi:)
Arkadaşım o repo tehlikeli repolar grubunda 1 sırada oradan sakın birşey indirme telefonu elmada kalanlar olmuş bilgine repoyuda sil

Arkadaşım o repo tehlikeli repolar grubunda 1 sırada oradan sakın birşey indirme telefonu elmada kalanlar olmuş bilgine repoyuda sil

bende elmada kalmadi hic fakat bu repo dediginiz gibi guvenilir degil. problemden sonra sildim zaten.tesekkurler.