CallBar XS (iOS 12 - 12.4 ) FULL

sileoturkiye repodan indirdim sorunsuz teşekkürler

Callbar i sileoturkiyeden indirdim. Iki sorun cikiyor arada.
1-kilitli ekranda cagri geldiginde cagriya cevap verememe
2- arama yaparken, callbar arayuzunun kaybolmasi ve cagriyi sonlandirama.

Bu sorunlarla karsilasan arkadasimiz var mi? Cozumu bilen varsa, buraya yazabilirler mi acaba?
Tesekkurler.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Callbar i sileoturkiyeden indirdim. Iki sorun cikiyor arada.
1-kilitli ekranda cagri geldiginde cagriya cevap verememe
2- arama yaparken, callbar arayuzunun kaybolmasi ve cagriyi sonlandirama.

Bu sorunlarla karsilasan arkadasimiz var mi? Cozumu bilen varsa, buraya yazabilirler mi acaba?
Tesekkurler.

onu bilmek zor tweakler olumsuz etkileyebilier çakışabilir.. 2. 1. 56k sürümü .. bizdeki 22 sürümü .. kaldırıp temiz bir kurulum edin ve uyumsuz tweak varsa kaldırın

onu bilmek zor tweakler olumsuz etkileyebilier çakışabilir.. 2. 1. 56k sürümü .. bizdeki 22 sürümü .. kaldırıp temiz bir kurulum edin ve uyumsuz tweak varsa kaldırın
trappledestek reposundaki 22 surumunde ayni sorunlar oldugu icin en guncel haline gectim, onda da ayni sorunlar var. dediginiz gibi bazi tweaklerden kaynaklaniyor. hepsini kaldirip deneyeyim. ozellikle, notifica, lockplus ve xenHTML den supheleniyorum.

arkadaşlar bende çalışıyor ama bazen gelen aramaları yanitlayamiyorum bazen telefon çalıyor ekrana gelmiyor bazen meşgul e atamıyorum bu sürekli değil ama çoğu zaman bu hatalarla karşılaşıyorum

arkadaşlar bende çalışıyor ama bazen gelen aramaları yanitlayamiyorum bazen telefon çalıyor ekrana gelmiyor bazen meşgul e atamıyorum bu sürekli değil ama çoğu zaman bu hatalarla karşılaşıyorum

Kesin cozum, tweak i satin almak.

Genelinde var paralısıda aynı sorun veriyor tweakler çakışıyor tahminimce

Ben tum versiyonlari denedim, hatta cihazi sifirlayip tekrar kurdum yine duzgun calismadi.
Ucretli versiyonda bir kez bile hata ile karsilasmadim.

Ben arama yaparken meşgul çalarsa
Üstte “meşgul ...” yazısı gitmiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tweak bir kac gundur calismiyor neden se surekli tekrar kurmak zorunda kaliyorum

Harika bir reponuz var gerçekten tebrik ederim aradığım HER ŞEYİN Türkçe destekli ve ücretsiz versiyonları var mükemmel çalışma ??????

Bu cracklar ileride başınıza dert açmasın dikkat edin

Guncel yok mu? Aramalari kabul edemiyorum.

Bu tweak'i nasıl satın alabiliriz? Paypal falan olmadan.