Cercube For Youtube

alpaydins

Apple Sever
Konular
0
mükemmel çalışıyor, elinize sağlık

rahip633

Apple Sever
Konular
0
Ben hiçbir güncellemeyi alamıyorum reponuzdan indirdim ama 5.2.18 olarak kaldı sürüm repoyu silip tekrar kurmama rağmen güncelleme gelmiyor

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,154
@sahdowaıeka, bazen yapıyor son sürüm malesef.. kapatıp tekrsr sçtığınızda düzelir..

nakressa

Apple Sever
Konular
2
Selamlar. Tweak harika çalışıyor. Teşekkür ederim. Fakat Youtube her açıldığında şu sürekli çıkan güncelleme uyarısını kaldırma şansınız varsa çok güzel olacak. [emoji4]

Tweak ayarlarında güncelleme uyarısını kapatma seçeneği var kendin kapatabilirsin [emoji846]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nakressa

Apple Sever
Konular
2

@nakressa

sileo içerisinden güncellemeri yoksay dedim umarım işe yarar.

@melis

Güncelledim, teşekkürler.

O şekilde YouTube açtığında gelen uyarı kalkmaz maalesef o uyarı geliştiriciden geliyor yüklediğin repodan değil. Sen benim dediğimi yapsana ben yaptım çıkmıyor uyarı. Cercube ayarlarından settings gir oradan about gir oradaki güncelleme uyarı tikini kaldır bitti gitti.

mazotanzarot

Apple Sever
Konular
1
O şekilde YouTube açtığında gelen uyarı kalkmaz maalesef o uyarı geliştiriciden geliyor yüklediğin repodan değil. Sen benim dediğimi yapsana ben yaptım çıkmıyor uyarı. Cercube ayarlarından settings gir oradan about gir oradaki güncelleme uyarı tikini kaldır bitti gitti.

Söylediğiniz gibi yaptım şimdi. Çok rahatsız ediyordu o uyarı Trappledestek reposunda tweak yenilenene kadar. Teşekkür ederim tekrar, sağlıkla kalın. 🙂

İLh4n

Apple Sever
Konular
5
benimde bir sorunum var en güncel versiyonu yüklü cihaz 8 plus 14.4.2 kurulu fakat düne kadar kullandığım youtube şimdi kullanamıyorum youtube açılıyor gibi oluyor sonra kapanıyor cerbubeyi kaldırıyorum sorun yok yükleyince yine aynı sorunu yapıyor çözümü nedir bunun yardımcı olurmusunuz ?

nakressa

Apple Sever
Konular
2
benimde bir sorunum var en güncel versiyonu yüklü cihaz 8 plus 14.4.2 kurulu fakat düne kadar kullandığım youtube şimdi kullanamıyorum youtube açılıyor gibi oluyor sonra kapanıyor cerbubeyi kaldırıyorum sorun yok yükleyince yine aynı sorunu yapıyor çözümü nedir bunun yardımcı olurmusunuz ?

Jb olarak checkrain mi kullanıyorsun

furkanozm

Apple Sever
Konular
2
Jb olarak checkrain mi kullanıyorsun

Bundan 1 hafta önce unc0ver kullanıyorken sorun yaşamıyordum ama Taurine geçtim ve şuanda Cercube yüklüyken giriş ekranından sonra youtube kapanıyor açılmıyor. Acaba uyumsuzluk mu var, ben mi bir şeyi gözden kaçırıyorum?

nakressa

Apple Sever
Konular
2
Bundan 1 hafta önce unc0ver kullanıyorken sorun yaşamıyordum ama Taurine geçtim ve şuanda Cercube yüklüyken giriş ekranından sonra youtube kapanıyor açılmıyor. Acaba uyumsuzluk mu var, ben mi bir şeyi gözden kaçırıyorum?

Taurine jb substrate yerine libhooker kullanıyor. Cercube deki crack bu sebepten YouTube ta sorun çıkarıyor. Çok kolay bir çözümü var. Taurine kullanan arkadaşlar bu yöntemi kullansın.

Libhooker zaten taurine ile kuruluyor. Ayrıca Sileo dan libhooker configurator eklentisini kurun. Libhooker uygulaması zaten ekranda çıkıyor. Ona giriyoruz ve tweak compability (tweak uyumluluk) tıklıyoruz. Orada kurulu tweakler çıkıyor. Cercubeyi buluyoruz ve yanında yazan libhooker default yazısını Substrate compability olarak değiştiriyoruz. Bu kadar artık cercube ile YouTube açılır [emoji106]

diplomat61-

Apple Sever
Konular
0

josepH

Moderatör
Apple Expert
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Cihaz
iPhone 13 pro Max
Konular
460
ios 13.5 de sorunsuz kuullnıyordum ancak artık indirme yapılamıyor neden acaba? indir butonu yok? cercube v: 5.2.26k
yenisi çıktı güncel edip deneyin.. mutlaka bir sdorun oluşmuş olabilir baska tweaklede çakışmış olabilir.. uyou twek alternqatif var. onu deneyin bir.. olmadı

Geri