Checkra1n Jailbreak Soru ve Sorunlarınız

Damla 

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,090
Checkra1n Jailbreak için yaşadığınız sorunlara bu konu altından yardım isteyebilirsin

Gereksiz mesajlar silinecektir. Forum kurallarımıza uymaya özen gösterin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

TheLastMohikan

Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Adım
Serkan
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 15 Pro
Konular
260

erenalar

Apple Sever
Konular
4

erenalar

Apple Sever
Konular
4
checkra1n üzerinden kurdum all done yazdı ancak checkra1n uygulaması gelmedi hala.

JbWorld

Üye
Apple Sever
Konular
62
Arkadaşlar merhaba.İphone 7 14.2 checkra1n 0.12.1 jailbreak yapıyorum.Herşey yolunda görünüyor tweak'leri kuruyorum jb yi kullanıyorum fakat son bir kaç seferdir örneğin icleaner pro ile temizleme yapıp respring yaptığımda respring te takılı kalıyor.Demek istediğim icleaner sadece respring işleminde bir örnek.Respring yaptığım farklı uygulamalarda safe mod'a düşüyor veya respringte takılı kaloyor.0.12.0 checkra1n'le jb yaptığımda böyle sorunlar olmuyordu.0.12.1 ile ilgili jb sorunumu var yada benmi yanlış bişeyler yapıyorum.Geniş kapsamlı yardımcı olacak arkadaşlardan yardım rica ediyorum.Gerekirse telefon numaramıda verebilirim.Arayıp yardımcı olmak isteyen arkadaşlarıda dinlemek isterrim.teşekkürler

SCoRPio

Moderatör
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Cihaz
iphone X
Konular
159

JbWorld

Üye
Apple Sever
Konular
62
@Soner34,

Cheakra1n sürümüyle alakalı olmadığı bir kesin arkadaşım.. ilk öncelikle... ilk kurulum.. yüklenecekler. ve bitiş.. sonra tweakleri yüklemeye baslanmalı... bagımlılıklar. tweakler.. uyumluluk çok önemnlidir.. ..

tekrardan restore diyerrek ilk kurulum .gerekliler. sonra tweakleri yüklemeyi deneyin.. aradaki farkı anlayacaksınız.
Arkadaşım teşekkür ederim.Ben "allow"kısmını işaretlemeden yapıyordum benim hatam olmuş.Yardım için teşekkür ederim.Videoyu izleyerek tekrar jb yapıcam👍

Ermahnt

Apple Sever
Konular
2
Merhaba arkadaslar, söyle bir broblemim var. Iphone X checkrain jailbreak yapmistim, cydiadan safeshotdownu uyguladim. Dün gece Jarj etmeyi unutmusum ve telefon devamli recovery modusda. iTunes da restore etmeye calisdim olmadi hata 40013 geliyor. Telefon tuslarindan da olmiyor. Telefon kapandi...

Normlife

Apple Sever
Konular
16
Merhabalar checkra1n ile jailbreak yaptım telefonuma fakat parola koyunca jb gidiyormuş ne zaman çözülür acaba veya bi tweak varmı şifre koyabileceğim ?

Ayfly

Üye
Apple Sever
Konular
7
Merhabalar checkra1n ile jailbreak yaptım telefonuma fakat parola koyunca jb gidiyormuş ne zaman çözülür acaba veya bi tweak varmı şifre koyabileceğim ?

Parola olayını sadece telefon için kullanamıyorsunuz.ve maalesef bunun su an için bir çözümü yok.ama ilgili tweakleri kullanarak uygulamalara şifre koyabilirsiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

snapperix

Apple Sever
Konular
0
Arkadaşlar merhaba ios 13.5 uncover kullanıyordum telefonda sorunlar oldu güncelleme yaptım temiz kurulum ile internetten bulduğum imzası açık olan ipa ile telefonu 14.4.2 kurdum chekrain ile jailbreak yapamıyorum chekrain kurulumunda yükleniyor durum çubuğu ilerlemiyor sürekli aynı yerde kalıyor nerde yalnış yaptım bir türlü bulamadım yardım lazım :D model iphone 7 a1778

Reloading_Data

Jailbreaking
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
49
Arkadaşlar merhaba ios 13.5 uncover kullanıyordum telefonda sorunlar oldu güncelleme yaptım temiz kurulum ile internetten bulduğum imzası açık olan ipa ile telefonu 14.4.2 kurdum chekrain ile jailbreak yapamıyorum chekrain kurulumunda yükleniyor durum çubuğu ilerlemiyor sürekli aynı yerde kalıyor nerde yalnış yaptım bir türlü bulamadım yardım lazım :D model iphone 7 a1778
14.4 checkrain ile yapılıyor ama 14.4.2 yapılıyormu bilmiyorum.

Beyoğlu

Apple Sever
Konular
1
Merhaba arkadaşlar yeni bir sistem topladım ve checkran ıamjustech 0.10.2 sürümü ile jailbreak yapmaya çalıştım
cihazı dfu moda alabiliyorum sorun yok Dfu moddan sonraki aşamalar checking device ready kısmında cihaza boot işlemi yapmıyor
Amd Ryzen 5 5600x
B550 Plus Anakartta bu sorunu yaşadım bu tür sorun yaşayan arkadaşlar varsa çözümü konusunda bana yardımcı olabilir mi ?
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Bu videodaki gibi bekliyorum Ön paneldeki Usb 3.0 portlarını denedim olmadı
Arkadaki Usb Type-c Portunu denedim anakartta hızlı şarj kablosu ile yine olmadı
Arkadaki Usb 3.0 portlarını denedim yine olmadı
anakartta 2.0 girişi yok videoda arkadaş öyle çözüme ulaşmış

Son düzenleme:

murti

Apple Sever
Konular
0
Merhaba
8plus 14.4.2 ile jb kullanıyorum checkra1n 0.12.1 sürümünü deneyin

flowest

Üye
Apple Sever
Konular
8
Merhaba arkadaşlar yeni bir sistem topladım ve checkran ıamjustech 0.10.2 sürümü ile jailbreak yapmaya çalıştım
cihazı dfu moda alabiliyorum sorun yok Dfu moddan sonraki aşamalar checking device ready kısmında cihaza boot işlemi yapmıyor
Amd Ryzen 5 5600x
B550 Plus Anakartta bu sorunu yaşadım bu tür sorun yaşayan arkadaşlar varsa çözümü konusunda bana yardımcı olabilir mi ?
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Bu videodaki gibi bekliyorum Ön paneldeki Usb 3.0 portlarını denedim olmadı
Arkadaki Usb Type-c Portunu denedim anakartta hızlı şarj kablosu ile yine olmadı
Arkadaki Usb 3.0 portlarını denedim yine olmadı
anakartta 2.0 girişi yok videoda arkadaş öyle çözüme ulaşmış

bunu dene birde.

Geri