Chierme Sileo Ana sayfaya gelmiyor?

Dogan 14

Apple Sever
Konular
1
Öncelikle Herkese merhaba yeni katıldım sizlere bir sorum olcak.Telefonum 5s sürümü yeni güncelledim 12.5.1 ve chierme ve slileo su sildim tekrar indirmek istedim ama jailbreak oluyor ama slileo inmiyor lütfen yardım edin.

Öncelikle Herkese merhaba yeni katıldım sizlere bir sorum olcak.Telefonum 5s sürümü yeni güncelledim 12.5.1 ve chierme ve slileo su sildim tekrar indirmek istedim ama jailbreak oluyor ama slileo inmiyor lütfen yardım edin.
Telefonu tekrar yeniden başlatın .. chimera girerek Root-FS YAPIN iki cisinde Telefon yeniden başlatacak .. sonra tekrar Chinera açın tüm arka plan kapatıp .. bir kaç saniye bekletin ve başlat deyin..

İngilizce:

Reboot into non jailbroken state.
Run Chimera with root-fs checked. Reboot.

Run Root-fs once more. One more reboot.

Power down phone after reboot then power back on
Run Chimera again as normal. Problem should be resolved...

Son düzenleme:
Oyla:
Yapabildin mi arkadaşım aynı sorunu bende yaşıyorum

Oyla:
Hocam Öncelikle Chirema jb kuruyoruz.

Ardından Birkaç defa jb olması için basıyoruz bu deneme birkaç defa açalıp kapanabilir jb olana kadar.

Daha sonra bu arada enable tweak açık olacak şekilde olmalıdır.

Sonra 3/3 de oldugu zaman jb olmuştur demek ama bu sefer sileo gelmeyecektir. Tekrar cihazı kapatıp açalım ve disable tweak yapıp jb yapalım ve slieo gelecektir. Ancak disble tweak yaptıgımız için tweklar çalışmayacaktır ve son olarak enable tweak yaparak jb yapcaz ve bu şekilde kullanabilirsiniZ

Oyla:
Geri