Cydia (GUİ Only) GÜNCELEME Sorunu çözümü yapıldı..

NobleMan

Administrator
Admin
Konular
68
Az önce cydia ya girdim ve yeni güncellemeler buldu tam yüklemeyi düşünüyordum ki discord dan üst üste uyarılar geldi sakın bu güncellemeleri
Yapmayın diye
İkinci bir açıklamaya kadar bunları yüklemeyin 379AEDB8-D3F8-48DE-B4AC-4C70D15CFF8E.png4170152D-022A-4536-A5D9-F165E883A307.png379AEDB8-D3F8-48DE-B4AC-4C70D15CFF8E.png4170152D-022A-4536-A5D9-F165E883A307.pngF30C371C-863F-4203-8D90-421148E6C2A0.png

Oldu kardeş cydia uptate helper tekrar denedim bütün repolar geldi bide lock pro güncelle geldi ama cydown hata veriyor bunun hakkında bilgin varmı teşekkür ederim

Kaldırım tweak tekrar kurun orjinal repodan düZelecektir

Hiç güncelleme yapmamış arkadaşlar ne yapsın biraz daha bekleyelim mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

1. Cydia girerek CYDİA ubdate helper TWEAK yklüyoruz masa üstüne gelecek bir kere açın ve bir kaç saniye bekleyin ama ubdate demeyin .. çıkış edin..
2. Cydia GUİ only günceleyin ve bittikten sonra ..
3. masaüstüne gelen Beyaz icona tıklayarak ubdate deyin.. bittiginde exit deyin bukadar...

Bu işlemi yapalım mı dediğiniz gibi hocam

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar watusi 2 de bi sorun varmı güncelleyim mi

70bf2abefc00799fd934cbf23c900018.png

Arkadaşlar güncellemeyi yapmamış arkadaşlar şimdilik güncellemeyin derim
Bu sileo ya geçişin ilk adımları ve sorunlar yaşama ihtimaliniz yüksek şimdilik güncellemeyi yapmayın yoksayın

İlerleyen günlerde sorunlar çözülünce güncellersiniz şu an için gerekli birşey değil bu güncelleme

güncelemeden çıkacaktınız.. cydia gui ? günceledinizmi?

beyaz icon geldikten sonra işlem etmeden cydia gui günceleyip sonra cydia helper işlemi etmeniz gerekiyordu..

Kardeş merhaba.ben bu güncellemeleri videodaki gibi yaptım.şu an cydia ile ilgili bir sıkıntı Yok fakat güncellemeyi yaptıktan sonra bu hasbang reposu geldi birde bu elekctranın reposunun içi boş görünüyorIMG_0940.jpg

img_0940-jpg.549

bu repo teli yeniden sıfırdan kurdum saten boş baska hangi repo boş

telefonu respring edi teli kapatıp açın jailbreak aktif edip ve cydia ubdate helper tıklaytıp edin. düzelecektir..

Pardon kardeşim siz benim için yazdınız degil mi bunu.yani telefonu kapatıp açıyorum jailbreak aktif ediyorum sonra cydia Helper giriyorum cydiayi güncelliyorum ve exıt deyip çıkıyorum.sonra bu repo da düzeliyor doğrumu anlamışım acaba..?

Arkadaşlar güncellemeyi yapmamış arkadaşlar şimdilik güncellemeyin derim
Bu sileo ya geçişin ilk adımları ve sorunlar yaşama ihtimaliniz yüksek şimdilik güncellemeyi yapmayın yoksayın

İlerleyen günlerde sorunlar çözülünce güncellersiniz şu an için gerekli birşey değil bu güncelleme

Teşekkürler ustam.

Pardon kardeşim siz benim için yazdınız degil mi bunu.yani telefonu kapatıp açıyorum jailbreak aktif ediyorum sonra cydia Helper giriyorum cydiayi güncelliyorum ve exıt deyip çıkıyorum.sonra bu repo da düzeliyor doğrumu anlamışım acaba..?

Siz deneme yapmayın bu bilgilendirme için Deliturk abi video yapmış

Link

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Siz deneme yapmayın bu bilgilendirme için Deliturk abi video yapmış

Link

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Bunları yaptım su an bendeki tek sorun resimdeki reponun içinin boş olmasıIMG_0940.jpg

Arkadaşlar @DeliTürk yapmış olduğu işlemi yapın sıkıntısız çalışıyor sanırım coolstar hatalı güncellemeyi düzeltmiş
a6f8b423af64bdc31141e939e5467464.png

Geri