Cydia repo hatası

• Konbuyu başlatan Nihat21
  • Başlangıç tarihi
  • Mesaj 58
  • Görüntüleme 12K

Nihat21

Apple Sever
Konular
6
Daha fazla  
Cydia repo hatası86C34385-C5EB-45FD-B198-237375D8CBF3.png

ARKADAŞLAR... filza yüklü ise... etc/hosts metin düzenleyici açın içinde site repo adresleri yüklümü ? varmı yada kontrol edermisiniz..

bende 10 larca tweak kuruluyken cydia yenilerken neden bingner repo bende sağlam ?
bunun tek sebebi olabilir... ya Tweak içinde host veya anti malware ... ?
Diğer cihazda hiçbir problem yok Bingner gayet sağlam bu Tweak Cleaner bir sey yaptı ama çözemedim

Diğer cihazda hiçbir problem yok Bingner gayet sağlam bu Tweak Cleaner bir sey yaptı ama çözemedim

Tweak cleaner değil bende yüklü anlatamıyorum dediğime bakın ya. Lütfen adamlar yaşamış pulanders yapmış bir kaç kez
06bc3a0e059a7f27ed7d19304b6596ff.jpg
9c146fbebdfc359caadcf8e66192da90.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sorun yaşayıpta filza yüklü olan arkadaşlara sesleniyorum yardım edin lütfen ?

Arkadaşlar sorun genelmiş. Repo en kısa zamanda düzeltilecekmiş ayarlarla oynamayın derim

Sorun o zaman genel bir sorun değil ben telefonu sıfırlamama rağmen bu hatayı veriyor.

Bakın ilk önce Tweak cleaner 12 indirdik sonra
İcleaner pro ile +Ayar doskarın komple sildik cydia da dail içinde repolarda gittimi temizleyince. Tweak cleaner 12 ile işlemi yapın hosts dosyası değişmezse düzelmezse 12.4 iTunes ile sıfırlayın aynı sürüme. pulanders rejail ve UHB Reklsm engellemeyi yüklemeden tweak yükleyin ne olacak görün

Bakın ilk önce Tweak cleaner 12 indirdik sonra
İcleaner pro ile +Ayar doskarın komple sildik cydia da dail içinde repolarda gittimi temizleyince. Tweak cleaner 12 ile işlemi yapın hosts dosyası değişmezse düzelmezse 12.4 iTunes ile sıfırlayın aynı sürüme. pulanders rejail ve UHB Reklsm engellemeyi yüklemeden tweak yükleyin ne olacak görün

Teşekkürler dediğini yaptım sorun çözüldü.

Tekrar komple arka plandakileri kapatın tekrar cydia açıp yenileyin düzeliyormu bazılarınki düzelmiş işlem ?

Tekrar komple arka plandakileri kapatın tekrar cydia açıp yenileyin düzeliyormu bazılarınki düzelmiş işlem ?

Hocam düzeldi şimdilik hiçbir sorun yok yardımınız için çok tşk ederim. Zamanınızıda çaldık. ?????

Ne yaptın ? Bende aynı halen
Hocam senin sorun bendekiyle aynı. Yeniden restore yap 12.4'e. Yeniden jble. Düzelecek. Eski kalıntıların hepsi gitti. Şimdi baktım bir sürü güncelleme var Cydia'da. Bingner reposu da çalışıyor. Ben hallettim

Hocam senin sorun bendekiyle aynı. Yeniden restore yap 12.4'e. Yeniden jble. Düzelecek. Eski kalıntıların hepsi gitti. Şimdi baktım bir sürü güncelleme var Cydia'da. Bingner reposu da çalışıyor. Ben hallettim

UHB GİBİ REKLAM. Engelleme tweak vs yüklemeyin yeter sorun vermez ?

Hiçbirşey yapmanıza gerek yok sabah kalktım cydia ya 11 tane güncelleme gelmiş güncelledim hersey düzeldi

Geri