Cydia repo hatası

• Konbuyu başlatan Nihat21
  • Başlangıç tarihi
  • Mesaj 58
  • Görüntüleme 12K

Nihat21

Apple Sever
Konular
6
Daha fazla  
Cydia repo hatası86C34385-C5EB-45FD-B198-237375D8CBF3.png

icleaner içerisinden cydia kaynaklarını ve kullanılmayan paket kaynaklarını etkinleştirip temizlik yapın ve tekrar cydia yı açıp kaynakları yenileyin.

Abicim tweakclaener ile su alpine kaldır dediğinde herseyi silmiyor mu

işte kalıntılar kalıyor tweakleri siliyor ... fakat kalıntılar kalıyor

icleaner içerisinden cydia kaynaklarını ve kullanılmayan paket kaynaklarını etkinleştirip temizlik yapın ve tekrar cydia yı açıp kaynakları yenileyin. olmadı bi

Repo kaynaklı sorun, da olabilir düzelmesini bekleyin ve bir süre sonra tekrar deneyin. olmadı..

icleaner içerisinden cydia kaynaklarını ve kullanılmayan paket kaynaklarını etkinleştirip temizlik yapın ve tekrar cydia yı açıp kaynakları yenileyin.
Yükleyemiyorum icleaner i

Ekli dosyalar

• 954CC5DB-7F68-4F86-815E-B011A0BB06CD.png
    954CC5DB-7F68-4F86-815E-B011A0BB06CD.png
    74.9 KB · Görüntüleme: 6
Yükleyemiyorum icleaner i

bingner repoya baglı tweakler yüklenmedigi için... nalet her yerde konuşuluyor bu sorun.. :unsure: itunesden silip komple sıfırla aynı sorun verirse. repo kaynaklı demektir yada bekle biraz sabredin .. seyredin...

No
peki neden tweak yükleyemiyorum :(

Tweak e bağlı bağımlılık paketleri o repoda malesef.. sonkezz bir şey dene... pulanders old gibi repolaarı tek tek kaldır sonra yenile cydia...

birde uhd reklam engeleme gibi bir tweak yükledinmi ...
@DeliTurK çözdüm galiba diyor bakalım..

Tweak e bağlı bağımlılık paketleri o repoda malesef.. sonkezz bir şey dene... pulanders old gibi repolaarı tek tek kaldır sonra yenile cydia...
Merak ettiğim şey bu genel olarak olması gerekmiyor mu sonuçta hepimizde hata veren repo var bi bende mi hata yoksa sizde de aynı mı

Telefonu sıfırladım yeniden jb attım. Bu hata yine var. Binsene reposu da silinmiyor. icleanerı yüklemeye çalışıyorum depends veriyor apt apt7 yazıyor. Telefona yeni yazılım attım 12.4. Sıfır restore üzerine jb yaptım yine aynı.

Merak ettiğim şey bu genel olarak olması gerekmiyor mu sonuçta hepimizde hata veren repo var bi bende mi hata yoksa sizde de aynı mı

repoyu engelemiş.. olabilirmi bir tweeak ? kalıntı...

bir repo da şey gibi düşün repoyu engeleyen bir uhb gibi tweak .. reklam site engeleme gibi .. @DeliTurK deneme yapıyormuş..

repoyu engelemiş.. olabilirmi bir tweeak ? kalıntı...

bir repo da şey gibi düşün repoyu engeleyen bir uhb gibi tweak .. reklam site engeleme gibi .. @DeliTurK deneme yapıyormuş..

şimdi hocam kaç saattir düşünüyorum.. bende 10 larca tweak kuruluyken cydia yenilerken neden bingner repo bende sağlam ?

bunun tek sebebi olabilir... ya Tweak içinde host veya anti malware ... ?

filza varmı ?

tweak cleaner ile temizleme yaptım. Ardından bu hata geldi. Bingner yüklenmiyor. İcleaner filza vs. yükleyemiyorum. Depends veriyor. Sonra restore yaptım. Yeniden jb yaptım. Aynı hata devam ediyorr

şimdi hocam kaç saattir düşünüyorum.. bende 10 larca tweak kuruluyken cydia yenilerken neden bingner repo bende sağlam ?

filza varmı ?

Var abi ? Hayırdır

DüZelir diye sıfırladık yüklü tweaklar hepsi gitti

ARKADAŞLAR... filza yüklü ise... etc/hosts metin düzenleyici açın içinde site repo adresleri yüklümü ? varmı yada kontrol edermisiniz..

bende 10 larca tweak kuruluyken cydia yenilerken neden bingner repo bende sağlam ?

Geri