DLEasy Türkçe

Bende sıkıntı yok normal bir şekilde çalışıyor
Çakışan tweek varsa onlar etkiler

Arkadaşlar yüklü sürümü kaldırıp mı kurmak gerekiyor

Merhaba arkadaşlar, uzun bir araştırmanın sonunda aon sürümü buldum ve test ettim. Gönül rahatlığıyla kurulum yapabilirsiniz.

öncelikle ekteki dosyayı indirip filza ile kurulum yapıp telefonu yeniden başlatın. Daha sonra telefonu başlattığınızda ekranda uyarı çıkacak ve dissmiss a tıklayın.
Ekteki crack dosyasını indirip filza ile kurulum yapıp telefonu yeniden başlatın.
Ekranda tekrar aynı uyarıyı göreceksiniz ve bu sefer RUN a tıklayın ve 15-20 saniye bekleyin cihanız kendini yeniden başlatacak ve işlem tamamdır 😊
Ben test ettim bende çalışıyor.
Yüklü olan versiyonu silip mi yüklemek gerekiyor

Sorunsuz şekilde kurdum ve çalışıyor. Bende yüklü olan sürümü ve cracki kaldırıp kurdum sorun olmadı.

Teşekkürler sorunsuz şekilde çalıştı.

Teşekkürler çalışıyor

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba arkadaşlar, uzun bir araştırmanın sonunda aon sürümü buldum ve test ettim. Gönül rahatlığıyla kurulum yapabilirsiniz.

öncelikle ekteki dosyayı indirip filza ile kurulum yapıp telefonu yeniden başlatın. Daha sonra telefonu başlattığınızda ekranda uyarı çıkacak ve dissmiss a tıklayın.
Ekteki crack dosyasını indirip filza ile kurulum yapıp telefonu yeniden başlatın.
Ekranda tekrar aynı uyarıyı göreceksiniz ve bu sefer RUN a tıklayın ve 15-20 saniye bekleyin cihanız kendini yeniden başlatacak ve işlem tamamdır 😊
Ben test ettim bende çalışıyor.
Teşekkürler güzel paylaşım yüklemek için eski sürümü silmek gerekli

Son düzenleme:

Yeni Konular

Geri