Followers+ (Reports+) Premium (Flex3 içerir)

• Konbuyu başlatan osy
  • Başlangıç tarihi
  • Mesaj 154
  • Görüntüleme 13K
Merhaba arkadaşlar.
Followers+ uygulamasını patchleyip premium yapmayı göstereceğim.
Şuan ki son sürümde çalişmaktadir. (Version Ağustos/29/2020, Build 837553582 Apps Managers sürüm kodu.)

NOT: UYGULAMA TÜRKİYE’DE KALDIRILMIŞTIR! VERDİĞİM İPA UZANTISINDAN KURABİLİRSİNİZ :)
[Hidden content]
[Hidden content][Hidden content]

Premium Görüntüsü:

Ekli dosyayı görüntüle 11010

Öncelikle! Flex 3 indirmeniz gerekmektedir. Repo: (Orjinal reposundan indiriniz.)
Ardından yukarıda verdiğim linkten ipa dosyasını kurunuz.

Yazılı anlatım:
[Hidden content]

Resimli anlatım:
[Hidden content]

1 Teşekkürü çok görmeyin
;)
Tşkler

• Like
Tepkiler: osy
uygulama olarak gözükmüyor ipa yı nasıl kuracağız orayı anlamadım hocam ios 14.2

Teşekkğrler

• Like
6s iOS 11 kullanıcısıyım, kurmak istiyorum ama en az iOS 12 istiyor. 16 gb alanım var ve güncellemekte istemiyorum.Bunu nasıl hallederim?
Düzenleme: hallettim.

Son düzenleme:
  • Like
6s iOS 11 kullanıcısıyım, kurmak istiyorum ama en az iOS 12 istiyor. 16 gb alanım var ve güncellemekte istemiyorum.Bunu nasıl hallederim?
Düzenleme: hallettim.
nasıl hallettiğini yazar misin? Senin gibi yapamayan olursa kolaylık olur.

nasıl hallettiğini yazar misin? Senin gibi yapamayan olursa kolaylık olur.
Tabii.
Eski 6 cihazımda iOS 12 kuruluydu.Ve reports+ kullanmıştım.Şuan 6s 11.3.1 kurulu aldığımdan hesabımda reports+ App Store’da eskiden yüklediğim için bulut simgesiyle gözüküyordu.Bende CokePokes reposundan AppStore++ kurarak uygulamanın iOS 11 i en son desteklediği sürümde indirmeye çalıştım, indirdim ve açıldı.Üstüne tweak kurdum ve şansa çalıştı.
DÜZENLEME: Eğer önceden hiç yüklememiş olan varsa AppStore’dan ülke değiştirerek mağazada aratıp, uygulamanın websitesinden AppStore’a yönlendirme yaparak veya IPA yükleyerek deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:
  • Like
Teşekkürler abd storeden followers kurabildim fakat flexde dediğiniz satırlar yok. Farklı versiyon mu anlamadım. Cihazım 6s plus 12.4 jb Aşağıdaki link mi? Birsürü followers var :) app store link verseydiniz iyiydi keza burda verilen minimum os versiyon ios 13

Followers Plus + by Social Guide LLC

Process kısmında hata alan arkadaşlar restart springboard yaparak tekrar deneyin.

Aslında flex fe buluta upload yapsanız da oradan inidirsek nasıl olur?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
  • Like
Teşekkürler abd storeden followers kurabildim fakat flexde dediğiniz satırlar yok. Farklı versiyon mu anlamadım. Cihazım 6s plus 12.4 jb Aşağıdaki link mi? Birsürü followers var :) app store link verseydiniz iyiydi keza burda verilen minimum os versiyon ios 13

Process kısmında hata alan arkadaşlar restart springboard yaparak tekrar deneyin.

Bu olacak uygulama:

AppStore dan kendi iOS sürümünün desteklediği son sürümü indirebilirsin, ama ben yine de AppStore++ kullanmanızı tavsiye ederim.
Tweak olarak farklı tweakim var onu bulabilirsem eklerim.

Son düzenleme:
  • Like
bu tweaki deneyebilirsiniz.
(IPA değil .deb dosyasıdır.)
Hangi iOS sürümünde çalıştığını tam olarak söyleyemem fakat iOSGODs forumunda iOS 12 ve 13'te sorunsuz çalıştığını yazmışlar.iOS 11.3.1 kullanıyorum ve sorunsuz çalıştı.

Son düzenleme:
  • Like
a4574715b7eaf4ec433b3e1d51eededd.jpg

Link için Teşekkür ederim fakat united states hesabı var bende ordan da inmedi.

İphonecake den link var mı acaba?

Son düzenleme:
a4574715b7eaf4ec433b3e1d51eededd.jpg

Link içimTeşekkür ederim fakan united states hesabı var bende ordan da inmedi.

İphonecake den link var mı acaba?

Benim ve arkadaşların verdigi ipayı kurmayı denedin mi?

Yanlış uygulama knk dedigimiz uygulama bu degil.

Geri